Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Політичне > Міжнародна політика

Російсько-українська війна 2014 року

Міжнародна політика

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.01.2014, 17:34   # 11
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Опозиція оголошує про проведення дострокових президентських виборів.
Про це зі сцени на Майдані Незалежності під час Народного віче заявив лідер УДАРу Віталій Кличко.
"Ми оголошуємо дострокові президентські вибори. Про це ще буде голосування, ми його проведемо", - заявив він.
Також Кличко заявив, що "ми завітаємо до президента і поставимо йому ультиматум: він нас буде чути чи ні? Вже 2 місяці стоїть Майдан, а він робить вигляд, що його не існує".
"Сьогодні питання - переможе Янукович чи Україна?, - звернувся Кличко до Євромайдану. - Україна переможе! Янукович з купкою людей зібралися приватизувати країну. Не вийде!", - заявив він.
Також він звернувся до правоохоронців: "Переходьте на бік людей. Ви дали присягу, в першу чергу - народу і ви повинні його захищати".
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 20.01.2014, 15:01   # 12
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово

Мені сподобалось те, як вчора тубзили беркут. Шкода, не було вогнепальної зброї.
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2014, 17:24   # 13
John Doe
Користувач

Дописи: 139
Репутація: 3
Типово

Цитата:
Допис від Shiver2005 Переглянути допис
Мені сподобалось те, як вчора тубзили беркут. Шкода, не було вогнепальної зброї.
Ти шо хвора на голову? Закликаєш до пролиття крові. Там же такіж прості хлопці, як і інші. Але ж то їх робота і вони ні на кого не нападають, а просто виконують свою роботу і стоять в оточенні. Обійдіть їх і йдіть собі мітінгувати в іншому місті. Ти пропонуєшь вбивати? А якщо вони застосують зброю, та ті кого ті злочинці що приймають участь в масових заворушеннях, що є злочином, вже дістали своїм походом в Європу почнуть їх відстрелювати як куропаток? І шо воно буде?
Старий 22.01.2014, 13:11   # 14
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Народ може мітингувати, де хоче.
Зрештою, яка нормальна людина сьогодні піде в Беркут? Відповідь очевидна: слабак. Кожен українець, який знаходиться в Україні та має стрижень - сьогодні на Грушевського. Кожен хто не може там бути фізично підтримує людей через інет, цим теж мають займатись.
Стосовно останніх подій: Беркут дійсно тренований, проте не забувайте - ці вгодовані свині можуть битись тільки з беззахисними та неозброєними. Перед правдивим людом вони тікатимуть, бо не мають честі.
Я дуже хочу бути зараз на Грушевського. Розумію, що не може бути жодного в правдання тому, що хтось зараз там не є. Просто я маю ще і інші зобов'язання. Усвідомлюю, що кожен з нас потрібен країні як ніколи. Важливою рисою цього є готовність померти за свою країну. Не соромно сказати: я помер на Майдані за те, щоб Україна жила для мільйонів, щоб українці скинули московське ярмо і дихали вільно. Це те саме, що померти під Крутами. Ми всі помремо, всі помирають. Питання: як ми помремо.
Тим часом, на Майдані вбито Беркутом з вогнепальної зброї вже двох чоловік. Обидва вони - герої України посмертно.
Старий 22.01.2014, 13:48   # 15
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

У рамках розгляду позову Федерації профспілок судом арештовані банківські рахунки, на яких збиралися кошти для Евромайдана і Автомайдану.
Про це повідомляє газета "Закон і Бізнес" з посиланням на свої джерела.
Як повідомляє видання, під судову заборону потрапили рахунки двох громадських організацій, які активно збирали кошти для потреб протестувальників.
Це ГО "Соціально відповідальне суспільство" та ГО "Кияни - за реформи".
Крім того, як повідомляє видання, арештовано все особисте майно народних депутатів, які координують дії протестуючих в захоплених будівлях - Сергія Пашинського, Арсена Авакова, Валерія Пацкана, Сергія Аверченко, Степана Кубіва, а також лідера Автомайдану Дмитра Булатова.
Під судову заборону потрапило все рухоме і нерухоме майно, що належить зазначеним особам, квартири, будинки і машини.

Працівників міліції у регіонах керівництво викликає телеграмами до Києва.
Про це повідомив Юрій Тарасовський у Facebook близько 11:20 середи із посиланням на свою інформацію.
"Співробітники міліції (дільничі, оперативники) у регіонах почали отримувати телеграми від МВС з вимогою збиратися до Києва. Є інформація з Черкаської області", - повідомив він.
"Люди відмовляються", - стверджує користувач соцмережі.

Опозиція закликає не приводити на Майдан у середу ввечері жінок та дітей.
Про це заявив на прес-конференції в Штабі національного спротиву заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.
"Попри звірячі дії влади ми не скасовуємо засідання Народноїї ради та віче на Майдані сьогодні ввечері. Однак просимо жінок та дітей не приходити на Майдан", - сказав він.
За його словами, опозиція має іфномацію про подальші наміри влади нападати на активістів та організаторів акцій протесту.
"І вони і надалі готові вбивати", - сказав Турчинов.
Він також спрогнозував, що жертвами вранішньої бійки на вулиці Грушевського можуть бути більше людей "оскільки кількох активістів Беркут затягнув до себе, їхня подальша доля невідома".
"Але ми оголошуємо тотальну мобілізацію і в Україні знайдеться багато патріотів, готових померти заради того, щоб бути вільними людьми", - сказав опозиціонер.
Як відомо, в столиці триває силове протистояння між активістами і міліцією. Підтверджено загибель трьох протестувальників.

На Європейській площі продовжується протистояння активістів з силовиками. Працівники МВС зараз стали кордоном з боку вулиці Грушевського. Натомість протестувальники знаходяться на Європейській площі. Вони палять шини та намагаються протистояти працівникам МВС. Повідомляється, що з боку вулиці Інституцької на Європейську площу іде близько тисячі протестувальників. Читайте також: Силовики на Грушевського впритул підійшли до демонстрантів та почали розбирати барикади Нагадаємо, що після прориву "Беркуту" винесли двох поранених протестувальників. Хлопці знаходяться у Будинку профспілок.
Старий 22.01.2014, 15:06   # 16
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Тему перенесено у міжнародну політику та перейменовано. Оскільки це є інтервенція з боку ворожої держави!
Старий 22.01.2014, 15:36   # 17
Profesor
Супермодератор

Типово

У Москві вважають, що екстремістські налаштовані українські опозиціонери порушують Конституцію, а влада зіткнулися із втручанням ззовні.
Про це заявив заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін в коментарі "Інтерфаксу".
"Ми, природно, стежимо за розвитком подій у братській Україні", - сказав він.
За словами заступника міністра, "екстремістська частина опозиції грубо порушує Конституцію країни".
Карасін нагадав, що таку ж оцінку нинішнім подіям дав прем'єр-міністр України Микола Азаров.
"Те, що відбувається, не можна назвати нормальним політичним процесом", - підкреслив заступник голови МЗС РФ.
За його словами, влада України стикається з втручанням у внутрішні справи країни.
"Легітимна влада України стикаються з втручанням у внутрішні справи ззовні", - сказав Карасін.
За словами заступника міністра, свідченням тому є деякі заяви, що пролунали в Європі та США.
"Необхідно знайти рішення, яке дозволить ситуації ввійти в нормальне русло", - закликав Карасін.
Як відомо, в Києві на вулиці Грушевського з 19 січня тривають зіткнення протестуючих і силовиків, в результаті яких застрелили двох людей.
Старий 22.01.2014, 17:03   # 18
Коваль
Користувач

Звідки Ви: Харків/London
Дописи: 470
Репутація: 51
Типово

Досі є надія на перемогу.
Старий 22.01.2014, 17:32   # 19
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Я вже не знаю яка надія, бо вирушила колона з танками з Чернігова до Києва - хочуть нам влаштувати Празьку весну!
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2014, 18:37   # 20
Profesor
Супермодератор

Типово

У сутичках на вулиці Грушевського в місті Києві, що тривають з 19 січня, загинули вже 5 осіб. Про це Громадському радіо повідомив Олег Мусій, координатор медичної служби штабу національного спротиву.
"Вбитих наразі 5 осіб. З 00:00 сьогоднішнього дня постраждалих близько 300", - розповів він. За його словами, двом з них, які були при смерті, лікарі не змогли надати допомогу, оскільки Беркут якраз розпочав свій наступ.
У чотирьох з цих осіб, стверджує Мусій, можна було чітко визначити поранення від вогнепальної зброї від пострілів в грудну клітку, шию и голову.
Зараз постраждалим надають допомогу в Будинку профспілок, оскільки, за його словами, Беркут підірвав медпункт на Європейській – там зараз вибиті вікна і двері.
"Вчора були здійснені три напади і стрілянина в бік медиків, постраждали наші лікарі", - розповів активіст.
За його словами вчора, 21 січня, коли волонтер з червоним хрестом на одязі надавав допомогу пораненому йому тричі вистрелили в спину.
Також Мусій запевняє, що Беркут використовує новий тип газу, що викликає більш серйозне отруєння.

Закладки

Мітки
євроінтеграція , європа , україна

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:50 .