Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Українська мова

Стратегії українізації, у боротьбі проти деукраїнізації

Українська мова

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.09.2009, 15:05   # 1
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово Стратегії українізації, у боротьбі проти деукраїнізації

На щастя, українізація триває. На жаль, повільніше, ніж хотілося б.
Пропоную обміркувати виграшні і програшні підходи, способи, методи, які використовуються прихильниками українізації. Мабуть, повільні темпи українізації, крім об"єктивних обставин, значною мірою спричинені помилками декотрих національно свідомих українців.
Отже, яку стратегію українізації можна вважати оптимальною? Крім того, які можливі помилки на цьому шляху?
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 13.09.2009, 18:59   # 2
BearBeer
Гість

Дописи: n/a
Типово Re: Стратегії українізації, у боротьбі проти деукраїнізації

Цитата:
Допис від Shiver2005
На щастя, українізація триває. На жаль, повільніше, ніж хотілося б.
Пропоную обміркувати виграшні і програшні підходи, способи, методи, які використовуються прихильниками українізації. Мабуть, повільні темпи українізації, крім об"єктивних обставин, значною мірою спричинені помилками декотрих національно свідомих українців.
Отже, яку стратегію українізації можна вважати оптимальною? Крім того, які можливі помилки на цьому шляху?
Сама оптимальна стратегія українізації: знати і користуватись українською має бути економічно вигідно.
Більше нічого не потрібно.
  Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2009, 11:17   # 3
Інь
Гість

Сенсу немає - люди будуть розмовляти на українській там де треба щось придбати, а у себе на місцях на своїй. Те ж було вже, коли на майдані спочатку за гроші викрикували за перший бік, а потім за ще гроші за інший.
АЛЕ є трохи хитрий психологічний підхід - потрібно якось примусити ненаполегливо розмовляти дуже багато на українській, коли будуть бачити, що усі навколо розмовляють на українській, а "одін я на русском", то й людина не захочеть відчувати себе білою вороною. Хоча це й гра на стадному відчутті, але вона зазвичай працює добре.
І навпаки, зараз вона є й працює, але проти української мови, бо дивлячись, як чомусь "усі" розмовляють на російській, то "а почєму я буду на другом? не хочу бить бєлой вороной", так і продовжують на російській розмовляти.
  Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2009, 21:25   # 4
Tosha
Гість

00) Та про що ви говорите, яка там укранізація і де вона триває. Незнаю хто як і де але я спостерігаю засиллья російської мови :-/
  Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2010, 20:49   # 5
ReinVova
Гість

Типово Re: Стратегії українізації, у боротьбі проти деукраїніз

Ну війна - іншого виходу немає тільки війна - найкращий спосіб поширення своє влади і влади більшості народу який проживає на своїй території усе інше пусті балачки
  Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2010, 14:46   # 6
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52

Цитата:
Допис від ReinVova
Ну війна - іншого виходу немає тільки війна - найкращий спосіб поширення своє влади і влади більшості народу який проживає на своїй території усе інше пусті балачки
Гітлера мало?
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2010, 15:26   # 7
Дмитро
Глава ЧР

ПП: Аристократичний Республіканський Хаос
Дописи: 551
Репутація: 88

Цитата:
Допис від Shiver2005
Цитата:
Допис від ReinVova
Гітлера мало?
Сталіна мало?)
Дмитро зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2010, 23:07   # 8
Атей
Гість

Українізація??Як на мене,то надто гучно сказано.Буваючи на сході України,щось не помітив ніякої українізації.Такими черепашими темпами,впровадження державної мови в маси,можливо через 2-3 покоління,мешканці великих міст східних областей розмовлятимуть українською.Вся проблема у теперішній ліберальній владі,яка не зацікавлена у вирішенні цієї проблеми.Думаю,коли до влади прийдуть українські націоналісти,тоді розпочнеться справжня українізація. =_)
  Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2010, 09:02   # 9
ReinVova
Гість

Та причом там Гітлер до Сталіна ))) їх зовсім немає сенсу порівнювати перший був гідним правителем свого народу а другий незрозуміло що тим більше дивіться в сторону інших тодішніх ще лідерів наприклад: Мусоліні - король Міхай румунський також з Гітлером були в союзі.

Та потрібні великі сім*ї хочаби по 5-6ть дітей щоби нас з 30міліонів стало наприклад 90-105ть примірно за одне покоління бо територія велика сама більша в Європі а от населення порівняно мале тому Франція ненабагато по території відстає а тим більша по населенню.
  Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2010, 10:14   # 10
Андрій Сивий
Користувач

Дописи: 58
Репутація: 17

Ніякої Українізації нема. Чи отой рядок знизу екрану Українською мовою - то Українізація???
Думаю, основна задача Українізації - навчити всіх громадян Українською. Все інше буде з часом.
Ось моя преподша з матиматики навіть журнал без допомоги студентів заповнити не може, я вже мовчу про те, що уроки мають проходити Українською мовою.
Андрій Сивий зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:19 .