Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Політичне > Міжнародна політика

Як нам бути з Росією?

Міжнародна політика

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.04.2013, 09:03   # 91
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Українці масово поширили в Інтернеті відповідь українського телеведучого Сергія Притули російському колезі Івану Урганту, який в ефірі одного з російських телеканалів під час приготування салату в програмі "Смак" висловився так: "Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села".
Через деякий час Іван Ургант теж в ефірі вибачився перед українцями.
Своєрідно відреагував на висловлювання Урганта український телеведучий Сергій Притула. Він показав в ефірі "Нового каналу" комбінацію з пальців, символізуючи "fuck". І відразу тричі вибачився перед Іваном.

http://youtu.be/LXS6TRZxj9s

Можна було б не звертати уваги на тупий вислів Вані. Можна було б промовчати. Але скільки можна мовчати, коли жарти переходять всі межі? Скільки можна мовчати, щоб якийсь шоу-мен робив тебе хохлом чи бидлом?
Але і це ще не все. Чому крім Сергія Притули промовчали інші телеведучі, співаки, актори? Невже, Ваня Ургант не в їхній город закинув камінь? Адже відомо, що значна кількість сучасних зірок є вихідцями українського села.
Складається враження, що бажання українських шоу-менів в майбутньому співати, танцювати, кривлятися в Росії з метою заробітків перевищують те, що має кожну людину супроводжувати довічно – власну гордість і гордість за своїх предків.
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 27.04.2013, 06:23   # 92
Ейхман
Користувач

Дописи: 588
Репутація: 46
Типово

Ургант, нічого образливого не сказав, а навпаки розповів історичну правду
Ейхман зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.04.2013, 09:59   # 93
Oles Vahnij
Користувач

Дописи: 270
Репутація: 42
Типово

А чим хамство Притули краще від скотства Урганта? Обоє рябоє. Шакали
Oles Vahnij зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.05.2013, 20:00   # 94
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

Цитата:
Допис від Oles Vahnij Переглянути допис
А чим хамство Притули краще від скотства Урганта? Обоє рябоє. Шакали
Ви пропонуєте ліву щоку підставляти?
Старий 20.05.2013, 10:09   # 95
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Компанії "Мотор Січ" і "Вертольоти Росії" будуть спільно модернізувати вертольоти Мі-8, пообіцяв на виставці HeliRussia 2013 основний акціонер Мотор Січ В'ячеслав Богуслаєв. "Представники "Вертольотів Росії" повідомили, що готові співпрацювати з нами щодо модернізації Мі-8", - сказав він.
Як пише "Комерсант-Україна" в матеріалі "У Росію на своєму двигуні", голова наглядової ради "Мотор Січ" Анатолій Малиш каже, що зараз між компаніями проходять переговори.
"Якщо ми в підсумку підпишемо угоду, наша компанія постачатиме Росії двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В, а "Вертольоти Росії" - проводити їх установку", - зазначив Анатолій Малиш.
Директор з корпоративних зв'язків "Мотор Січ" Володимир Семенов уточнив, що йдеться про модернізацію вертольотів Мі-8Т, на які компанія буде поставляти двигун TB3-117BMA-CБM1B серії 4E. "По всьому світу необхідно замінити двигуни на трьох тисячах вертольотів. Ми розраховуємо щонайменше на постачання 300-400 двигунів на російський ринок, де, за нашими оцінками, існує необхідність модернізації".
За його словами, вартість двигуна TB3-117BMA-CБM1B серії 4E становить $800 тис. Таким чином, передбачувана вартість контракту з Гелікоптерами Росії може скласти $240-320 млн.
У прес-службі "Вертольотів Росії" відзначили, що українська компанія залишається важливим партнером для них, але коментувати заяви Богуслаєва поки не стали.
ТВ3-117ВМА-СБМ1В серії 4Е (з повітряної або електричної системами запуску) призначений для установки на вертольоти Мі-8Т. Потужність у крейсерському режимі складає 1 тис. к. с.
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:02 .