Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Науки

Чи шкідливий Wi-Fi для здоров'я?

Науки

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.02.2010, 15:47   # 1
Руслан
Користувач

Звідки Ви: Тернопіль і с. Вілія
ПП: аполітикасправабрудна
Дописи: 109
Репутація: 16
Типово Чи шкідливий Wi-Fi для здоров'я?

Вплив електромагнітного випромінювання на людину вивчено недостатньо. Багато людей побоюються за своє здоров'я, спілкуючись по мобільному телефону чи використовуючи Wi-Fi. З огляду на той факт, що технології давно вже стали серйозним бізнесом, який не зацікавлений у поширенні інформації, здатної збентежити потенційних клієнтів, інформація про вплив хвиль на організм викликає закономірний інтерес.

Серйозні дослідження в цій сфері були проведені в 2006 році, коли в ряді країн були опубліковані матеріали про можливу шкоду бездротових технологій.

Іен Гібсон, колишній голова Комітету з науки і технології Палати Громад британського парламенту і вчений-біолог за професією, звернувся до Міністерства охорони здоров'я з проханням провести дослідження про шкоду Wi-Fi для здоров'я. До нього в наукових виданнях публікувалися деякі побоювання інших учених. Британський вчений Девід де Помере з Ноттінгемського університету в 2002 році написав, що радіохвилі надають біологічний вплив. Зокрема, круглі черв'яки нематоди, піддані опроміненню радіохвилями, стали інтенсивніше розмножуватися. Може це й на краще, - скажуть деякі, - охопимо мережею Wi-Fi Україну, і дивись, підвищиться народжуваність. Це було б так просто, якби люди були такі ж прості, як круглі черви. Незважаючи на те, що вчені не виявили особливої шкоди від випромінювання Wi-Fi, для точної інформації, дослідження повинні проводитися протягом десятиліть. Куріння раніше теж вважалося справою нешкідливим.

За інформацією, яка знаходиться на сьогоднішній день, приводу для паніки немає. Потужність випромінювання в цій технології нижче, ніж в мобільних телефонах, а частота вище. Хот-споти Wi-Fi, в порівнянні з ними - крапля в електромагнітному море. Крім того, існує реліктове випромінювання Всесвіту, з яким людство живе все своє свідоме і непритомну життя.
За матеріалами pro-cikave.org.uа
Старий 12.02.2010, 23:10   # 2
jurarock
Гість

Дописи: n/a
Типово Re: Чи шкідливий Wi-Fi для здоров'я?

Можу посперечатись, адже при збільшенні частоти хвилі, зростає її проникна дія і збільшується інтенсивність біологічного впливу на людину! Wi-Fi шкідливіше мобілок.
  Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2010, 11:55   # 3
DLVillis
Гість

Дописи: n/a

все що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Люди мутують, і виживають ті, хто найкраще пристосований до середовища. Треба лише народжувати дуже багато дітей. всі вони будуть зі своїми мутаціями, деякі мутації дадуть властивості, щоякнайкраще підходять до середовища, такі люди і будуть жити.
  Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2010, 20:10   # 4
Руслан
Користувач

Звідки Ви: Тернопіль і с. Вілія
ПП: аполітикасправабрудна
Дописи: 109
Репутація: 16

Цитата:
Допис від DLVillis
все що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Люди мутують, і виживають ті, хто найкраще пристосований до середовища. Треба лише народжувати дуже багато дітей. всі вони будуть зі своїми мутаціями, деякі мутації дадуть властивості, щоякнайкраще підходять до середовища, такі люди і будуть жити.
Так, це теорія еволюції Дарвіна. Будемо надіятися на краще. Але пройде багато поколінь, поки ми мутуємо (тобто наші нащадки). Ми ж не щурі.
Старий 02.07.2010, 21:21   # 5
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово

Справа не у випромінюванні, а в хвилях...
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2011, 10:44   # 6
Tania
Користувач

Дописи: 157
Репутація: 15
Типово

Ну, мобільні телефони точно набагато шкідливіші.
Tania зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2011, 20:55   # 7
Deluxe
Користувач

Дописи: 100
Репутація: 5
Типово

Пристрої з вбудованим Wi-Fі є шкідливими, навіть коли сам Wi-Fі не використувується чи тільки під час використання?
Deluxe зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:00 .