Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Українська мова

Матюки

Українська мова

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.09.2010, 09:10   # 11
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

Цитата:
Є таке поняття як БРУТАЛЬНІСТЬ---так ось матюки це прояви брутальності людини.Це, якщо бажаєте , просто обмеженість думок, брак слів, тупість .одним словом прояви дебілізму ... Якщо послухати таку людину то зміст речень простий й одноманітний.А й дійсно чого можна очікувати від людини яка всі свої знання отримує у брутальному середовищі---якщо з блатняком й гопниками все зрозуміло то ось чути лайку від дівчат й хлопців з Вищої школи якось дуже не приємно....звичайно я розумію, що освіта культури не надає але.. .homo sapiens ???!!!!!!!-----чув такий вираз з екрану ТВ що мати- це "руський фолькльор."...
Якщо це пояснення, то я Папа Римський.
Старий 08.09.2010, 22:05   # 12
Боровець
Користувач

Дописи: 811
Репутація: 72
Типово

Цитата:
Допис від Profesor Переглянути допис
Якщо це пояснення, то я Папа Римський.
"...матюки - це прояв брутальності людини.Це, якщо бажаєте , просто обмеженість думок, брак слів, тупість .одним словом прояви дебілізму..."

- Чим не пояснення? Повністю влучно й конкретно, особисто я згоден з Amator'ом.
Боровець зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2010, 19:54   # 13
rznasa
Користувач

Дописи: 5
Репутація: 2
Типово

Думаю скільки б про матюки не говорити, від цього нічого не зміниться, швидше навіть ПР своєрідний буде.Зараз уже майже з пелюшок тебе посилають у відповідному напрямку. Справа не в тому якого походження лихослів'я, справа у тому як націю відівчити від цього, чи хоча б не передавати це "багатство" наступним поколінням.
rznasa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2010, 20:38   # 14
Боровець
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від rznasa Переглянути допис
...справа у тому як націю відівчити від цього, чи хоча б не передавати це "багатство" наступним поколінням.
А просто дати зрозуміти людям, що з кожним матюком вони все більш москалізуються - вони самі зроблять висновки.
Старий 01.10.2010, 22:01   # 15
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

Боровець , а чому не ляхолизуються? В нас половина матюків ляхів, а половина москалів.
Старий 02.10.2010, 13:32   # 16
Боровець
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від Profesor Переглянути допис
Боровець , а чому не ляхолизуються? В нас половина матюків ляхів, а половина москалів.
Бо слово неоковирне :)
Та якщо серйозно, йдеться, власне, не про походження матюків, а про їхнє застосування. От якраз про це (або про стан культури, рівень якої притаманний тому чи іншому народу) я і кажу.
-----
Додам трохи:
"...збереглися історичні відомості про те, як турецький мандрівник Ельвія Челеві відвідав Україну 1657 року й, визнавши багатство української мови, нарахував у ній лише чотири лайливих слова: чорт, дідько, свиня і собака." - це з інтерв'ю докт.філол.наук Л.Ставицької журналістці УНІАН.

Востаннє редагував Боровець: 02.10.2010 о 13:36 .
Старий 03.10.2010, 09:33   # 17
Коваль
Користувач

Звідки Ви: Харків/London
Дописи: 470
Репутація: 51
Типово

Цитата:
Допис від Боровець Переглянути допис
Бо слово неоковирне :)
Та якщо серйозно, йдеться, власне, не про походження матюків, а про їхнє застосування. От якраз про це (або про стан культури, рівень якої притаманний тому чи іншому народу) я і кажу.
-----
Додам трохи:
"...збереглися історичні відомості про те, як турецький мандрівник Ельвія Челеві відвідав Україну 1657 року й, визнавши багатство української мови, нарахував у ній лише чотири лайливих слова: чорт, дідько, свиня і собака." - це з інтерв'ю докт.філол.наук Л.Ставицької журналістці УНІАН.
Цікаво б скільки матів Ельвія Челеві нарахував, відвідавши Росію
Старий 03.10.2010, 13:58   # 18
Боровець
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від Коваль Переглянути допис
Цікаво б скільки матів Ельвія Челеві нарахував, відвідавши Росію
Простіше відповісти, скільки він нарахував не-матів :)
Я веду до чого : хто б які спільні коріння у матюччя різних народів не шукав (наприклад, п.Profesor полюбляє це заняття), але з особливим цинізмом їх використовують лише одні - росіяни. Наприклад, це в них "культура" припускає неприродні статєві стосунки будь-якої істоти (живої, неживої) з будь-якою істотою (такою ж само), у будь-який найекзотичніший спосіб. Тут російськокультурна фантазія закінчується, бо навіщо вона, коли будь-яку річ можна називати одним і тим словом. І при цьому не дуже напружувати захмілілий мозок, згадуючи, як же ж її справжня назва... Або будь-яку емоцію або подію можна виразити одим і тим словом, не дуже турбуючись з приводу того, "а як там у Пушкіна?". Тому, з огляду на найбільш органічну спорідненість матюків з російською культурою, широким загалом і вважається, що матюччя - надбання суто російське. І цілком справедливо, як на мене.
Старий 14.10.2010, 16:46   # 19
Oles Vahnij
Користувач

Дописи: 270
Репутація: 42
Типово

Брутальність не скрашує і не скрашувала ще нікого. Навіщо забруднювати нашу мову термінами які викликають огиду в оточуючих?
Доречі, коли російська армія в 1915 приперлась на Галичину, місцеві ніяк не могли зрозуміти їхню лайку. ВГаличан сово "бляд" означає заслінку в печі, а в наших північних сусідів існує інше слово, дещо схоже, але цілком іншого значіння.
Я проти лайки.
Oles Vahnij зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2010, 10:24   # 20
Націоналіст
Користувач

Дописи: 34
Репутація: 5
Типово

Мати пішли від монголів потім до кацапів, а потім і до нас.
Зауважте що кацапи по середині ланцюжку, а це значить що вони повне ГАМНО!!!!!!
Націоналіст зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:07 .