Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Політичне > Націоналізм

Марксизм

Націоналізм

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.05.2013, 10:04   # 21
Vasilyfomchenkov
Користувач

Звідки Ви: Херсон
Дописи: 5
Репутація: 20
Типово

Образа - це чудовий аргумент!!! Християнські ідеали - Христос, сім'я, честна праця, милостиня, перевага Божественно над світським. Ви подивіться на те, що твориться у Європі. Гей-паради, атеїстичні-меси, тотальний нігілізм, а також міграція із Азії та Африки, яка загрожує існуванню Європейскої ідентичності. Вам це нічого не нагадує? Повторюється сюжет загибеллі Римської імперії, тільки тепер у вигляді ЄС та нас як її переферії. Навіщо видумувати велосипед, і творити із націоналізму нову релігію. Як казав Дмитро Корчинський - "Вище ідеї Бога неає нічого! Ніхто не буде помирати за ідеали класової справидливості!!!" А що вдалося Швеції та Швейцарії - вимирання корінного населення, масова міграція чорношкірого населення - як наслідок ісламізація. Скажу більш сміливі ідеї - якщо ми з вами не будемо ходити до церкви - тоді, спочатку нас змусять ходити на гей-парад, а потім всіх загонять до мечеті!!!
Vasilyfomchenkov зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 20.05.2013, 10:22   # 22
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Цитата:
Допис від Vasilyfomchenkov Переглянути допис
Образа - це чудовий аргумент!!! Християнські ідеали - Христос, сім'я, честна праця, милостиня, перевага Божественно над світським. Ви подивіться на те, що твориться у Європі. Гей-паради, атеїстичні-меси, тотальний нігілізм, а також міграція із Азії та Африки, яка загрожує існуванню Європейскої ідентичності. Вам це нічого не нагадує? Повторюється сюжет загибеллі Римської імперії, тільки тепер у вигляді ЄС та нас як її переферії. Навіщо видумувати велосипед, і творити із націоналізму нову релігію. Як казав Дмитро Корчинський - "Вище ідеї Бога неає нічого! Ніхто не буде помирати за ідеали класової справидливості!!!" А що вдалося Швеції та Швейцарії - вимирання корінного населення, масова міграція чорношкірого населення - як наслідок ісламізація. Скажу більш сміливі ідеї - якщо ми з вами не будемо ходити до церкви - тоді, спочатку нас змусять ходити на гей-парад, а потім всіх загонять до мечеті!!!
Дик це європейські цінності. Загине одна нація, буде інша. Які проблеми? Так завше буває у природі. Краще натисніть на педалі цього процесу.
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2013, 20:20   # 23
Русин
Користувач

Звідки Ви: Київ
ПП: Націоналіст
Дописи: 28
Репутація: 10
Типово

Цитата:
Християнські ідеали - Христос, сім'я, честна праця, милостиня, перевага Божественно над світським.
На папері ці ідеали (звісно ж, якщо пильно до них не придивлятися) дійсно виглядають привабливо,до речі, так само, як і ідеали комуністичні. Але це лише на папері. Про паралелі між християнською і комуністичною ідеологіями, обидві з яких створено видатними синами народу Ізраїлевого з однією і тією ж метою, я вже писав у "Таємницях пентаграми". Тож не буду повторюватись...

Цитата:
Ви подивіться на те, що твориться у Європі. Гей-паради, атеїстичні-меси, тотальний нігілізм, а також міграція із Азії та Африки, яка загрожує існуванню Європейскої ідентичності.
Абсолютно вірно, і це все наслідки саме християнства.

Цитата:
Вам це нічого не нагадує? Повторюється сюжет загибеллі Римської імперії, тільки тепер у вигляді ЄС та нас як її переферії.
Саме так. І причиною як загибелі Риму, так і сучасного занепаду Європи є саме християнська віра. Про це я вже писав у "Троянському коні для арійських народів".

Цитата:
Навіщо видумувати велосипед, і творити із націоналізму нову релігію. Як казав Дмитро Корчинський - "Вище ідеї Бога неає нічого! Ніхто не буде помирати за ідеали класової справидливості!!!"
Націоналізм - це не нова релігія, а стара ідеологія - ідеологія, випробувана часом. Саме на цій ідеології поставали всі могутні світові держави. Але кожна ідеологія повинна мати духовне підґрунтя. Цьому присвячена моя стаття "Ідеологія напівнаціоналізму".

Цитата:
А що вдалося Швеції та Швейцарії - вимирання корінного населення, масова міграція чорношкірого населення - як наслідок ісламізація. Скажу більш сміливі ідеї - якщо ми з вами не будемо ходити до церкви - тоді, спочатку нас змусять ходити на гей-парад, а потім всіх загонять до мечеті!!!
Все те саме: первопричина - християнство. Тож в церкві не спасіння, а навпаки - смерть для народів, їх асиміляція. І тоді залишиться тільки одна нація - "богом обрана", а всі решта перетворяться на світовий смітник. Саме завдяки християнству.
Русин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2013, 20:41   # 24
Ейхман
Користувач

Дописи: 588
Репутація: 46
Типово

Цитата:
Допис від Русин Переглянути допис
На папері ці ідеали (звісно ж, якщо пильно до них не придивлятися) дійсно виглядають привабливо,до речі, так само, як і ідеали комуністичні. Але це лише на папері. Про паралелі між християнською і комуністичною ідеологіями, обидві з яких створено видатними синами народу Ізраїлевого з однією і тією ж метою, я вже писав у "Таємницях пентаграми". Тож не буду повторюватись...

Абсолютно вірно, і це все наслідки саме християнства.

Саме так. І причиною як загибелі Риму, так і сучасного занепаду Європи є саме християнська віра. Про це я вже писав у "Троянському коні для арійських народів".

Націоналізм - це не нова релігія, а стара ідеологія - ідеологія, випробувана часом. Саме на цій ідеології поставали всі могутні світові держави. Але кожна ідеологія повинна мати духовне підґрунтя. Цьому присвячена моя стаття "Ідеологія напівнаціоналізму".

Все те саме: первопричина - християнство. Тож в церкві не спасіння, а навпаки - смерть для народів, їх асиміляція. І тоді залишиться тільки одна нація - "богом обрана", а всі решта перетворяться на світовий смітник. Саме завдяки християнству.
-йо...!!!!
Ейхман зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2013, 15:25   # 25
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

Непогано б було обґрунтувати.
Старий 21.05.2013, 18:55   # 26
Русин
Користувач

Звідки Ви: Київ
ПП: Націоналіст
Дописи: 28
Репутація: 10
Типово

Цитата:
Допис від Profesor Переглянути допис
Непогано б було обґрунтувати.
Непогано б було прочитати обґрунтування в зазначених статтях. Бо я не збираюся повторювати кожному окремому телепню те, що написано для всіх.
Русин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:07 .