Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Українська мова

Дивись українською

Українська мова

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.04.2011, 17:08   # 11
Чорний кіт
Член Ради

Звідки Ви: Лігво ворога
ПП: Москаляку на гиляку!
Дописи: 270
Репутація: 31
Типово

потрібне
бо російську мова людина в Україні не зобов'язана знати якщо вона не держслужбовець на зоні тимчасового перебування нацменшини москалької

з часом мову окупантів будуть знати тільки скелети в могилі та дослідники історії
нам не потрібна чужинська мова окупантів - наших вікових ворогів

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко).
Один удар кулаком замінює три години виховної бесіди з москалем. ЕКОНОМТЕ ЧАС І НЕРВИ!!!
Чорний кіт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 05.04.2011, 00:41   # 12
Свято
Користувач

ПП: націоналіст
Дописи: 434
Репутація: 12
Типово

Все, що відмовиться перекласти Табачник - завжди перекладуть хлопці з Гуртом...
Свято зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2011, 11:09   # 13
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово

Цитата:
Допис від Свято Переглянути допис
Все, що відмовиться перекласти Табачник - завжди перекладуть хлопці з Гуртом...
Питання тільки хто це дивитиметься, тут питання у грошах. То я із задоволенням подивлюсь, а на сході плюватимуться.
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2011, 13:49   # 14
Свято
Користувач

ПП: націоналіст
Дописи: 434
Репутація: 12
Типово

Цитата:
Допис від Shiver2005 Переглянути допис
Питання тільки хто це дивитиметься, тут питання у грошах. То я із задоволенням подивлюсь, а на сході плюватимуться.
Це дивиться більше 100 000 чоловік.
При чому тут гроші? Вони зібрали власні сили і кошти і почали дублювати. Що в цьому поганого? Розростуться, то може і за студійні проекти візьсуться.

Хто дивиться?
Я.
І ще мої друзі з Москви, які вчать українську мову...
А що до сходу - то ви з цим активно розбираєтеся. Оффтоп
Свято зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2011, 09:37   # 15
пані Ірина
Користувач

Звідки Ви: Харків
ПП: Націоналістка
Дописи: 103
Репутація: 24
Типово

Схід України потребує активної українізації, але проведеної на високому рівні. Взірці українського мають бути найкращої якості.
Фільми продовжувати дублювати українською (ті, хто відвідує кінотеатри, вже "звикли" до цього), Інет-простір насичувати україномовною інформацією і т.д. Вода камінь точить!
Але головне, на мою думку, - це треба проводити мовні "акції": збиратися з однодумцями та розмовляти у публічних місцях вишуканою українською. Тоді і в зросійщених українців (а на Сході ми майже всі такі) з часом "розв'яже язика". Бо, наприклад, у Харкові я НІКОЛИ не чую живої української мови. Одній же важко починати, бо немає ЖОДНОГО співрозмовника. Поки що не один земляк чи землячка, до яких я зверталася з цією пропозицією, не погодилися.
Старий 21.04.2011, 10:24   # 16
Сашко Древлянин
Користувач

Звідки Ви: м. Коростень
ПП: Український Націоналіст
Дописи: 35
Репутація: 28
Типово

Цитата:
Допис від пані Ірина Переглянути допис
Схід України потребує активної українізації, але проведеної на високому рівні. Взірці українського мають бути найкращої якості.
Фільми продовжувати дублювати українською (ті, хто відвідує кінотеатри, вже "звикли" до цього), Інет-простір насичувати україномовною інформацією і т.д. Вода камінь точить!
Але головне, на мою думку, - це треба проводити мовні "акції": збиратися з однодумцями та розмовляти у публічних місцях вишуканою українською. Тоді і в зросійщених українців (а на Сході ми майже всі такі) з часом "розв'яже язика". Бо, наприклад, у Харкові я НІКОЛИ не чую живої української мови. Одній же важко починати, бо немає ЖОДНОГО співрозмовника. Поки що не один земляк чи землячка, до яких я зверталася з цією пропозицією, не погодилися.
Така ж була ситуація в моєму місті. (Коростень, Житомирська обл.)
Воно дуже омоскалене, бо тут жило раніше багато жидів , а пізніше "новиє руззкєє" . Дуже мало хто розмовляє Українською, більшість або суржиком (або ж поліський діалект) або ж москальською. В мене у сім'ї суржик був більше до Української схожий. От одного разу я вирішив завжди розмовляти Українською (років 13 тоді було) ніхто зі мною не розмовляв звісно, але потім почали ... зараз ситуація в місті кращою стала.

Тому спробуйте пару днів розмовляти зі всіма людьми без виключень Україською, мене то хотіли побити але Вас то не вдарять:)

Сашко Древлянин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2014, 14:26   # 17
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово

На 5-му каналі поступово триває російськомовна реклама.
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:23 .