Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Сільське господарство

Хто з присутніх на форумі працює власними руками?

Сільське господарство

Результати опитування : Ви безпосередньо залучені до виготовлення продукції?
Так 4 44,44%
Ні 5 55,56%
Голосували: 9 . Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.04.2011, 19:35   # 1
Свято
Користувач

ПП: націоналіст
Дописи: 434
Репутація: 12
Типово Хто з присутніх на форумі працює власними руками?

Отже. Голосування.

Скільки відсотків форумчан створюють реальну продукцію, а скільки (перепрошую) лише язиками чешуть?

Отже критерій поділу такий.
До першої категорії відносяться усі працівники фізичної праці а також ті, хто стоїть за верстатом чи працює оператором, працює у полі чи збирає ягоди. Загалом, усі, хто причетний до створення реального продукту.

До другої категорії відносяться усі працівники торгівлі, систем контролюючих органів, весь керуючий апарат усіх підприємств, менеджери, обслуговуючий персонал... Зрештою ті, без кого продукцію можна виготовити і які не беруть безпосередню участь у її виготовленні.

Примітка. Я поважаю будь-яку працю - від двірника, який жодної продукції не виготовляв до директорів, які можливо самі стоять на відвантажені продукції...

Востаннє редагував Свято: 09.04.2011 о 19:37 .
Свято зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 09.04.2011, 20:04   # 2
Чорний кіт
Член Ради

Звідки Ви: Лігво ворога
ПП: Москаляку на гиляку!
Дописи: 270
Репутація: 31
Типово

а куди програмістів писати ? вони програмний продукт випускають, працюють саме руками - мишку тягають та кнопки натискають :)

а системних адміністраторів без яких усе стане

а без розводящого составу взагалі нічого і не почнеться

свою першу і останню догану від директора шахти у виді брудної лайки я отримав 20 років тому коли я прийшов молодий дурень, та чомусь по тупості зелений мабуть вважав що робочий буде завжди робити те що йому сказано

директор тоді мені на все життя дав зрозуміти що та тварина. робочий, він не людина як я та ти, він завжди перестає робити якщо начальник дивиться у другу сторону :)

з того часу я вже знав що якщо мені дали робочих щось робити без свого начальника, то я повинен кинути усі свої діла та стояти над ними як вертухай, бо інакше будуть постійні перекурі і вони нічого не зроблять

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко).
Один удар кулаком замінює три години виховної бесіди з москалем. ЕКОНОМТЕ ЧАС І НЕРВИ!!!
Чорний кіт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2011, 20:10   # 3
Свято
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від Чорний кіт Переглянути допис
а куди програмістів писати ?
Запишіть програмістів до другої групи.

П.С. В примітках а описав своє ставлення до всіх видів робіт.
В певній мірі, праця програміста впливає на продуктивність виробництва, але це дослідження ставить собі за мету оцінити співвідношення працівників фізичної праці та розумової.

Оффтоп
Старий 09.04.2011, 20:12   # 4
Чорний кіт
Член Ради

Типово

а з другого боку - вони вільні люди ті робочі :)
як перерва то все кидають та йдуть
як час до додому - то за час вже збиратися починають

а ми - раби
ми 24 години чомусь думаємо про роботу та свою фірму
сидимо до другої ночі та шукаємо інформацію, будуемо тестові системи, щоб потім вже на роботі зразу перевірене встановити

коли ми десь у місці зустрічаємось з такими же рабами, то замість того щоб обговорити жінок, футбол та піти попити пива чи горілочки як вільні люди, чомусь теж починаємо обговорювати технологічні проблеми

мабуть хворі люди

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко).
Один удар кулаком замінює три години виховної бесіди з москалем. ЕКОНОМТЕ ЧАС І НЕРВИ!!!
Старий 09.04.2011, 20:14   # 5
Свято
Користувач

Типово

Цитата:
мабуть хворі люди
Трохи є. Називається - трудоголізм...

Проте людина думаюча - живе а не існує...
Старий 09.04.2011, 20:19   # 6
Чорний кіт
Член Ради

Типово

деякі з нас не витримуючи усе це йдуть відпочивати, тобто у прості робочі, виглядають потім просто щасливими людьми :) бо після зміни забувають про існування фірми взагалі :)

до речі програмісти можуть і продукт саме робити, якщо працюють на фірмі яка виробляє саме програмний продукт на продаж, деякі країни багато доларів таким чином заробляють, та ж Індія наприклад

Старий 09.04.2011, 20:23   # 7
Свято
Користувач

Типово

Цитата:
деякі з нас не витримуючи усе це йдуть відпочивати, тобто у прості робочі, виглядають потім просто щасливими людьми :) бо після зміни забувають про існування фірми взагалі :)
В цьому немає нічого поганого. Лиш би крім фізичного відпочинку в них був час і на інтелектуальний або культурний ріст.
Цитата:
до речі програмісти можуть і продукт саме робити, якщо працюють на фірмі яка виробляє саме програмний продукт на продаж, деякі країни багато доларів таким чином заробляють, та ж Індія наприклад
Якщо програма напряму стосується виробництва - то це вклад у виробництво. (продуктивність)
Якщо це фінансова звітність, то треба ввести 2 податки а 90 відсотків податкової перепрофілювати. Бухгалтером тоді зможе бути кожен другий...
Старий 10.04.2011, 00:25   # 8
Чорний кіт
Член Ради

Типово

бухгалтерія це не тільки податки
а у нормальних країнах це зовсім не податки

бухгалтерія це насамперед єдиний об'єктивний спосіб бачити результат роботи підприємства, бачити хто та що саме приносить прибуток а що та хто збитки, з любим рівнем аналітики

нормальна бухгалтерія у нормальній країні насамперед працює на своє підприємство

але на жаль ми живемо не у нормальній країні, тож ви маєте рацію, якщо мати на увазі малий бізнес

середній а тім паче крупний вже веде бухгалтерію для себе в першу чергу

а крупні корпорації ще й можуть з той клятою податковою добре повоювати :)

Старий 11.04.2011, 22:45   # 9
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово

Не пролетарій, але реальну продукцію вирощую.
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2011, 23:18   # 10
Scrooge McDuck
Користувач

ПП: Масонство
Дописи: 439
Репутація: 30
Типово

Мушу покаятися.
Ніякої продукції я не продукую, моя робота навіть не передбачає виробничих показників або регулярного звітування. Я просто паразитую на тілі народу
Вибачте мене.

GET ME OUT OF HERE!!!
Scrooge McDuck зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
бізнес , ввп , фізична праця

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:46 .