Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Сільське господарство

Україна агропромислова? Чи ні?

Сільське господарство

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.01.2010, 17:48   # 21
Руслан
Користувач

Звідки Ви: Тернопіль і с. Вілія
ПП: аполітикасправабрудна
Дописи: 109
Репутація: 16
Типово Чи пішов би хто з міста жити і працювати в село?

Цікаву ідею подав наш активний користувач ReinVova. Отож, хто вміє працювати чи працює (працював) на землі але наразі живе в місті. Чи погодився б він змінити місце роботи і поїхати жити в село, і за яких умов?
Старий 21.01.2010, 11:57   # 22
ReinVova
Гість

Дописи: n/a
Типово Re: Чи пішов би хто з міста жити і працювати в село?

Ну я 10 років порахував прожив в районому центрі смт Летичів на Хмельниччині - так вийшло що жив там до 5-6ти років в дитинстві потім ще кожне літо і канікули в школі жив там - то вийшло з 21го року 10ть в Летичеві - я там і працював на городі допомагав діду і бабушці -

Таким чином і до сьогодні умію працювати на Землі знаю що там до чого що за чим робиться -
Ну я такий собі спокійний по життю і забиваю якщо важко - то без проблем мігби переїхати на село - але це але як завжди - одному смисла туди їхати немає - подруге мало хто піде на те щоби переїхати з міст у села - бо другого разу країна такого не витримає як то було на початку 90х... .

Тоїсть самий кращий варіант якщо місто примірно від 200до300 тисяч як Хмельницький - то розвивати сільське господарство біля самого ж міста по просторам включаючи весь район який навколо нього окреслений - подавати краще керівництво від такого наприклад як місто в якому я проживаю Хмельницький на районні центри і від районних центрів до сіл --- бо покищо керівництво і влада дуже слабенькі на місцях --- Тому часто коли я приїжаю в Летичів то відчуваю ніби себе в іншій країні тільки за 50 кілометрів.

Чисельність молодого покоління українців - якщо не враховувати старого покління яке має уходити наших бабушок і дідів - і прадіди та прабабки уже на тому світі - враховуючи що більшість чисельності то покоління наших ще батьків. То в цілому виходить з 45ти міліонів українців молодих якщо ще не враховувати росіян - десь біля 5-10ти міліонів якщо таких що уже щось пройшли закінчили ту школу і так далі...

Короче кажучи ситуація настільки плачевна що і плакати не виходить ((( =_)
  Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2010, 22:37   # 23
Руслан
Користувач

Звідки Ви: Тернопіль і с. Вілія
ПП: аполітикасправабрудна
Дописи: 109
Репутація: 16

Багато жителів міст - вихідці із сіл. І в більшості з них залишилися рідні в цих селах. Багато моїх знайомих вирощують в селі картоплю, городину, тощо, а живуть вони, при цьому, в місті. Я і сам так працюю. Благо - робота дозволяє. Це дозволяє дещо скоротити витрати на продукти харчування. ~)
Старий 05.02.2010, 12:02   # 24
IVANOCHKO
Адміністратор

Дописи: 15
Репутація: 17
Типово Re: Спрощення оформлення земельних ділянок

Цитата:
Допис від .
Нам усім (майже) прийшло листа - така листівка на якій зображено Тимошенко і якісь слова на кшталт: шановний землевласник тепер простіше, бла-бла.
Загалом уряд поквапився, можна тепер не платити гроші і оформити ділянку за спрощеною процедурою і це маєте робити не ви, а чиновник, до якого ви прийдете і гроші він не має права брати.
Що ви думаєте щодо такого вчинку уряду?
Якщо комусь цікаво дійсно то можна прочитати думки професіоналів тут www.zemres.com
А від себе додам, що ця передноворічна акція через кілька років почне нам вилазити боком.
IVANOCHKO зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2010, 19:16   # 25
DLVillis
Гість

Дописи: n/a

а я вже так і зробив. інтернет поганий - а все інше добре
  Відповісти з цитуванням
Старий 02.08.2010, 22:17   # 26
Боровець
Користувач

Дописи: 811
Репутація: 72
Типово Сільське господарство також "для людей"

Кабмін прагне ухвалити через Верховну Раду законопроект, що передбачає позбавлення сільгоспвиробників податкових пільг. Як повідомляє "5 канал" з посиланням на "РБК-Україна", зокрема йдеться про те, що з них будуть брати ПДВ. Певно, пан Пахло планує впровадити ще один "механізм компенсацій зростання цін", аби ми всі відчули покращення життя, але всі оті "механізми" нагадують створення за першого пришестя януковичів-азарових т.зв. "територій пріоритетного розвитку", які зовсім випадково опинилися на Донбасі ...
Боровець зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2010, 21:38   # 27
Amator
Користувач

ПП: НЕпатріотичні
Дописи: 124
Репутація: 1
Типово

Коли я чую останню фразу, то чомусь випливає образ гаранта цієї агропромислової країни. А хто б сумнівався?
Amator зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2010, 20:15   # 28
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

Цитата:
Допис від Amator Переглянути допис
Коли я чую останню фразу, то чомусь випливає образ гаранта цієї агропромислової країни. А хто б сумнівався?
Товстий гарант - товста країна.
Старий 29.09.2010, 20:50   # 29
Че Гевара
Користувач

Звідки Ви: Мадрид (Королівство Іспанія)
ПП: Не червоний
Дописи: 82
Репутація: 23
Типово

США дотують у своє с/г десь 800 млрд дол., ЄС - один євро на кожен кг м"яса. Ціни на с/г продукцію спеціально підтримуються низькими, щоб країни третього світу не могли на цьому заробити і вилізти з кабали. Ті самі американці продають в Африку продовольство за демпінговими цінами. Робіть висновки.
Че Гевара зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2011, 07:30   # 30
Sonar
Користувач

Дописи: 135
Репутація: 13
Типово

В радянський час с/г було дотаційним і трималося на дешевій солярі, рентабельність відсутня особливо враховуючи скільки крали, причому всі. Поки що ми не агропромислова країна, та у нас є земля і люди, а технології принесуть інвестори, головне створити умови.
Sonar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:09 .