Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Науки

Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

Науки

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.04.2011, 15:39   # 1
Дмитро
Глава ЧР

ПП: Аристократичний Республіканський Хаос
Дописи: 551
Репутація: 88
Типово Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

Єдиний електронний підручник міститиме всі підручники з різних предметів для всього шкільного курсу.

Для українських школярів зараз готують єдиний електронний підручник . Це буде універсальна збірка, що міститиме всі підручники: з української мови, фізики та інших предметів, причому не тільки для того класу, у якому зараз навчається дитина, а для всього шкільного курсу. Про це розповів міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник .
"В одному підручнику ми будемо мати те, що називають англійці і шкільною програмою, і позашкільною, і вчительські резерви. Це дуже зручно, коли дитина може повторити свій курс і за 5 клас, і за 6-й, і за 7-й", - сказав урядовець.
Табачник зазначив, що, можливо, вдасться підготувати й сертифікувати електронний підручник вітчизняного виробника. Але там, уточнив міністр, ще треба усунути деякі технічні неузгодженості.
Наразі невідома дата запровадження електронного підручника, оскільки необхідного фінансового забезпечення поки немає.
Раніше з ініціативою про створення електронних підручників виступив губернатор Харківщини Михайло Добкін. Свої пропозиції він озвучив президенту Віктору Януковичу.

За новинами ТСН.
Дмитро зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 17.04.2011, 20:44   # 2
Сашко Древлянин
Користувач

Звідки Ви: м. Коростень
ПП: Український Націоналіст
Дописи: 35
Репутація: 28
Типово

Так, зручна річ вийде. Щось схоже на освіту в Австралії . Але страшно уявити, якою стане майбутня молодь, якщо буде сидіти за комп'ютером днями й ночами. Всі будуть ходити в окулярах , мало хто буде спілкуватись в живу з людьми, всі будуть сидіти в чатах, на форумах та "вкантактє". І звісно ж про книги забудуть, взагалі забудуть , що то таке бібліотека ... ех , задумуватись над цим навіть не хочеться. А головне як легко буде "списати" домашнє завдання. Варто лиш написати комусь з України ... нічого важкого. Повністю негативно ставлюся до електронних підручників .
Сашко Древлянин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2011, 21:12   # 3
Tesey7
Користувач

Дописи: 177
Репутація: 10
Типово

Цитата:
Допис від Сашко Древлянин Переглянути допис
Так, зручна річ вийде. Щось схоже на освіту в Австралії . Але страшно уявити, якою стане майбутня молодь, якщо буде сидіти за комп'ютером днями й ночами. Всі будуть ходити в окулярах , мало хто буде спілкуватись в живу з людьми, всі будуть сидіти в чатах, на форумах та "вкантактє". І звісно ж про книги забудуть, взагалі забудуть , що то таке бібліотека ... ех , задумуватись над цим навіть не хочеться. А головне як легко буде "списати" домашнє завдання. Варто лиш написати комусь з України ... нічого важкого. Повністю негативно ставлюся до електронних підручників .
Пан Сашко Древлянин, дозвольте з Вами не погодитися!

А чи не ГОЛОНЕ ЗМІСТ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ЛЮДИНИ , а не форма! Адже "упаковка", у якій подається зміст - "товар" не має суттєвого значення. Упаковка, викидається, а потрібне для людини, особливо, для її душі залишається, як правило, - назавжди.
Tesey7 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2011, 21:23   # 4
Сашко Древлянин
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від Пан Майор Переглянути допис
Пан Сашко Древлянин, дозвольте з Вами не погодитися!

А чи не ГОЛОНЕ ЗМІСТ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ЛЮДИНИ , а не форма! Адже "упаковка", у якій подається зміст - "товар" не має суттєвого значення. Упаковка, викидається, а потрібне для людини, особливо, для її душі залишається, як правило, - назавжди.
На мою думку у книжці знаходиться душа твору, чи то копія чи то першоджерело . Знаходиться частинка душі людини, яка написала той чи інший твір , передавши в словах свої почуття, емоції, погляди на життя.
Особисто мені приємніше читати книжний варіант аніж електронний. Також при читанні з монітору я не так переживаю те , що там написано.

Навряд чи учні будуть читати в інтернеті книжки , скоріше всього будуть в чатах і т.д.
Старий 17.04.2011, 22:46   # 5
пані Ірина
Користувач

Звідки Ви: Харків
ПП: Націоналістка
Дописи: 103
Репутація: 24
Типово

Цитата:
Особисто мені приємніше читати книжний варіант аніж електронний. Також при читанні з монітору я не так переживаю те , що там написано.

Навряд чи учні будуть читати в інтернеті книжки , скоріше всього будуть в чатах і т.д.
Щіра правда! Нещодавно один студент сказав мені, що книжки ще коли-неколи читає (як правило навчальну літературу), а як сяде за комп, то відразу або в ігри, або "в контактє". Його підтримали інші студенти у групі, мовляв комп у них не асоціюється з книгами, підручниками тощо. В них сформований вже усталений стереотип - комп'ютер як забавка.
Звичайно треба таке ставлення коректувати, але не запропонованим шляхом.
Ой, а я як куплю новеньку книжечку, то вона мені аж пахне, так і проситься до рук.
Старий 17.04.2011, 22:57   # 6
Чорний кіт
Член Ради

Звідки Ви: Лігво ворога
ПП: Москаляку на гиляку!
Дописи: 270
Репутація: 31
Типово

книжки краще читати на папері

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко).
Один удар кулаком замінює три години виховної бесіди з москалем. ЕКОНОМТЕ ЧАС І НЕРВИ!!!
Чорний кіт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2011, 23:03   # 7
пані Ірина
Користувач

Типово

А якщо вже завважити на те хто є ініціатором впровадження цієї ідеї, то точно все піде через ...
Старий 17.04.2011, 23:49   # 8
Сашко Древлянин
Користувач

Типово

Якщо на користь собі , відповідно на шкоду Україні та Українцям то все піде дуже й дуже вдало ... все ж таки не для людей робиться...

Я от тут книжки захищаю а сам то вже місяців 5 як нічого не читав ...
Старий 18.04.2011, 00:24   # 9
пані Ірина
Користувач

Типово

Цитата:
Якщо на користь собі , відповідно на шкоду Україні та Українцям то все піде дуже й дуже вдало ... все ж таки не для людей робиться...

Я от тут книжки захищаю а сам то вже місяців 5 як нічого не читав ...
Терміново. Для Сашка Древлянина. В.Шкляр "Залишенець. Чорний Ворон". Не пошкодуєте.
Старий 18.04.2011, 00:48   # 10
Tesey7
Користувач

Дописи: 177
Репутація: 10
Типово

Цитата:
Допис від пані Ірина Переглянути допис
Щіра правда! Нещодавно один студент сказав мені, що книжки ще коли-неколи читає (як правило навчальну літературу), а як сяде за комп, то відразу або в ігри, або "в контактє". Його підтримали інші студенти у групі, мовляв комп у них не асоціюється з книгами, підручниками тощо. В них сформований вже усталений стереотип - комп'ютер як забавка.
Звичайно треба таке ставлення коректувати, але не запропонованим шляхом.
Ой, а я як куплю новеньку книжечку, то вона мені аж пахне, так і проситься до рук.
Пані Ірино, Ваші студенти, хоч і юні, а уже у них пішла закомплексованість мізгів. Не мозок повинен керувати людиною, а людина - мозгом. Загромоздив я свою квартиру книгами до того. А після того, як Інтернет є. То потрібну книгу включаю по програмі "Дігало". Мені кібернетичним голосом начитає "комп" цю книгу усю хутенько. Я її в МП-3. Такий непомітний для отчуючих наушник у моє вухо начитує оту книгу. І я так багато часу заощаджую! Слухаю АУДІО книги. А буває, що надзвичайно важливу інформацію і сам читаю на диктофон. І потім знову ж таки через МП-3 прослуховую. І в трамваї, і навіть, коли своїй тещі допомагаю козам із горища сіна зняти. Чи дров наколоти, тобто, нарубати. Може- це діалектичне слово. Бо ж наколюють зараз молоді "придурки" "наколки" на шиї. Як я ненавиджу "розписи" по тілу. Оці "тату". я ніколи не сприйму.

Аж жах, коли бачиш окремих студентів передчасно постарівших. Як так можна юнаку, чи юнці відставати від сучасності і бути дрімучим пережитком минулого.

Папуаси розфарбовані і зачадяні "ізчадієм ада " і напоєні соками кактусів.
Ну хай Лєнін мухомори їв, бо із кактусами проблєми були. То він же уродився в позаминулому столітті.
Tesey7 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
добкін , електронні підручники , собачник , табачник

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:51 .