Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Соціальне > Науки

Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

Науки

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.04.2011, 10:08   # 21
пані Ірина
Користувач

Звідки Ви: Харків
ПП: Націоналістка
Дописи: 103
Репутація: 24
Типово

А чи знаєте Ви, Сашко Древлянин, яким було молоде покоління кінця 80-х -початку 90-х років? Ось мені 34 роки, а далеко не всі мої знайомі-ровесники дожили до цього віку.
Нам насаджували "ідеали": для дівчат - путан, для хлопців - бандитів, а ми це в принципі добре всмоктали, хтось став їх наслідувати, а хтось - "бунтувати" проти (алкоголь, драп і т.д.) У старших класах школи багато дівчат вже зустрічалися з іноземцями (поряд був популярний серед арабів та індусів інститут), поробили аборти, а деякі вже мали перший досвід лікування венеричних хвороб. Хлопці з 13-14 років добряче пили (а потім ще й до тренажерного залу! Яке серце витримає?!). Майже всі ми вживали "травичку". В школі відверто знущалися з вчителів, бо НЕНАВИДІЛИ те совкове покоління, яке нас "випускало в життя", наче в унітаз спускало - так само безповоротньо та огидно. В моєму класі двоє покінчили з життям (ще у юнацькому віці), троє померло від типових алкогольних захворювань, декілька виїхало на гарування закордон, всі без винятку або розлучені, або вкотре у шлюбі... Але ми плакали за Віктором Цоєм, божеволіли від ДДТ, носили "шкірянки" та ганяли на мотоциклах. А ще читали: хто Фройда, а хто газету "Містер Х"
Зараз мій син навчається у тій самій школі, де і я навчалася. Його класна керівниця, яка і в нас вчителювала, каже, що зараз їй працювати із молоддю і легше, і складніше. З одного боку, немає агресивних випадів у бік вчителів, а з другого боку - сонне царство, учні наче намертво сховані від життя: фізично кволі, зазомбовані ЗМІ, які "живуть" лише віртуальною "реальністю".
Так що кожне молоде покоління "прекрасне" по-своєму: у чомусь гірше, а в чомусь і краще за своїх попередників.
Старий 21.04.2011, 10:36   # 22
Сашко Древлянин
Користувач

Звідки Ви: м. Коростень
ПП: Український Націоналіст
Дописи: 35
Репутація: 28
Типово

Пані Ірино. Знайомий з вісімдесятими та дев'яностими роками , правда тільки з вуст інших. Хоча якщо подивитись, у нас в місті зараз така ж ситуація, але звісно краща ніж Ви описали. Не буває 100% зла чи 100% добра. На мою думку негативу зараз як і раніше порівну . Як і вчора, сьогодні велика кількість молоді живе без мрій, без якихось високих ідеалів. Але зараз молодь взагалі стала до всього байдужа. До життя інших людей (відсутність емпатії), навіть до рідні своєї та до себе самого. Зараз більшість егоїсти , а мають бути самолюбами ( звісно в міру).

Вибачте, а можна знати скільки років Вашому сину ?

Сашко Древлянин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2011, 10:38   # 23
пані Ірина
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від Сашко Древлянин Переглянути допис
Пані Ірино. Знайомий з вісімдесятими та дев'яностими роками , правда тільки з вуст інших. Хоча якщо подивитись, у нас в місті зараз така ж ситуація, але звісно краща ніж Ви описали. Не буває 100% зла чи 100% добра. На мою думку негативу зараз як і раніше порівну . Як і вчора, сьогодні велика кількість молоді живе без мрій, без якихось високих ідеалів. Але зараз молодь взагалі стала до всього байдужа. До життя інших людей (відсутність емпатії), навіть до рідні своєї та до себе самого. Зараз більшість егоїсти , а мають бути самолюбами ( звісно в міру).

Вибачте, а можна знати скільки років Вашому сину ?
П'ятнадцять.
Старий 21.04.2011, 10:44   # 24
Сашко Древлянин
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від пані Ірина Переглянути допис
П'ятнадцять.
Ааа. Ну тоді так. Якраз такий "буйний" вік. Вам або пощастило зі школою і виховали сина гарно, або пощастило з класом і виховали сина гарно :)

Старий 21.04.2011, 10:54   # 25
пані Ірина
Користувач

Типово

Якби в моїй юності був Інтернет, то може й ми не так казилися :) Всеж-таки це класно, якщо від набридлої реальності, можна сплигнути в іншу (і без серйозних ускладнень для здоров'я!)
Старий 21.04.2011, 11:58   # 26
Сашко Древлянин
Користувач

Типово

Цитата:
Якби в моїй юності був Інтернет, то може й ми не так казилися :) Всеж-таки це класно, якщо від набридлої реальності, можна сплигнути в іншу (і без серйозних ускладнень для здоров'я!)
Мій знайомий теж так думав, а тепер їздить в якесь місто лікуватися від надмірної знервованості.(Люди при грошах). Причина всьому - віртуальна реальність. На мою думку втеча від реальності в комп'ютер та інтернет гірше набагато, аніж жити в набридлій реальності.

А от заняття спортом, проводження вільного часу за книжками , на природі з друзями (звісно культурно) , різні екскурсії і т.д. урізноманітнюють життя і реальність вже не здається буденною і сірою .

Старий 21.04.2011, 12:08   # 27
пані Ірина
Користувач

Типово

Цитата:
Допис від Сашко Древлянин Переглянути допис
Мій знайомий теж так думав, а тепер їздить в якесь місто лікуватися від надмірної знервованості.(Люди при грошах). Причина всьому - віртуальна реальність. На мою думку втеча від реальності в комп'ютер та інтернет гірше набагато, аніж жити в набридлій реальності.

А от заняття спортом, проводження вільного часу за книжками , на природі з друзями (звісно культурно) , різні екскурсії і т.д. урізноманітнюють життя і реальність вже не здається буденною і сірою .
В усьому має бути поміркованість.
Старий 21.04.2011, 23:15   # 28
Scrooge McDuck
Користувач

ПП: Масонство
Дописи: 439
Репутація: 30
Типово

Цитата:
Вибачте, буває по-різному.
Інколи бувають ускладнення.

Пару років тому ми на роботі якись час розважалися наступним чином - знаходили у соціальних мережах якусь дівчину, яка вказувала ім"я і призвище. Переписувалися, хі-хі, ха-ха, намагалися вивідати якомого більше інформації. Пробивали по базі, знаходили її домашній телефон, якщо квартира була записана на неї чи батьків, співпадала фамілія та ініціали. І десь увечері вже за чаркою у ресторані починали дзвонити та знущатися.
При чому за теперішнього розвитку інтернет-технологій можна визначити будівлю за адресою - через гугл-мапс і яндекс - вирахувати навіть поверх, вікна квартири "піддслідного кроля", зовнішній вигляд вікон - це збиває людей з пантелику.
Одну дівчину з російського міста випадково довели до нервового розладу, вона почала усього боятися. Її мати, накричавши, навіть "вскрилась" та сказала, що дівчина лежить у лікарні.

Маючи справжню фамілію та ім"я можна довести людину до сказу.
Тому будьте обережні. А то ви спершу навіть фото своє виклали у аватарі. Такого робити не можна.

Бо окрім розваг, можуть бути і спрамовані зловмисні дії, наприклад, щоб лишити людину без квартири, або підставити її через особисті дані, включаючи паспортні дані.

Я, наприклад, стараюся навіть через чужі ай-пі адреси заходити на форуми чи соціальні мережі, бо навіть на цьому форумі неможна довіряти адміністрації, яка може злити ай-пі адреси кому завгодно.

Ніяких імен, ніякої конкретної особистої інформації - якщо сказали місто, то ніколи навіть не натякайте на район проживання, особливі примети місцевості, ніякої біографії, ніяких вказань на вік, ніякої інформації про сімейний стан, місце роботи та ін.

Будьте дуже оборежні в інтернеті. Я дивуюся, що ви колишній співробітник органів, і так необачно себе повели з фото. Не робіть більше такого.

GET ME OUT OF HERE!!!
Scrooge McDuck зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2011, 23:28   # 29
пані Ірина
Користувач

Типово

Scrooge McDuck, я здивована Вашими розвагами. А щодо втаємничості, то знаєте - дуже вона обридла. Жити, так жити.
Старий 21.04.2011, 23:44   # 30
Scrooge McDuck
Користувач

ПП: Масонство
Дописи: 439
Репутація: 30
Типово

Цитата:
Scrooge McDuck, я здивована Вашими розвагами.
Знаєте, я вже давно дійшов до такого висновку, вибачте, що російською:
праздность порождает абсолютное безразличие,
абсолютное безразличие порождает абсолютную жестокость
.
Це мій особистий крилатий вислів, до якого я дійшов своїм життєвим досвідом.

GET ME OUT OF HERE!!!

Востаннє редагував Scrooge McDuck: 21.04.2011 о 23:48 .
Scrooge McDuck зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
добкін , електронні підручники , собачник , табачник

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:54 .