Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Політичне > Міжнародна політика

Медведєв засудив Україну за фашизм

Міжнародна політика

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.05.2011, 04:35   # 1
Дмитро
Глава ЧР

ПП: Аристократичний Республіканський Хаос
Дописи: 551
Репутація: 88
Типово Медведєв засудив Україну за фашизм

Активізація фашистських організацій в Естонії, Грузії і в Україні свідчить про незрілість політичних засад цих країн, переконаний президент РФ Дмитро Медведєв.
Д. Медведєв вважає, що посилювати законодавство в цій сфері не варто. Водночас підкреслив він, "існуюче законодавство повинно бути ефективним, питання полягає в ефективності застосування".
«Ми повинні перш за все звернути увагу не на суворість Кримінального кодексу, а на те, щоб він працював», — підкреслив Д. Медведєв.
«Чорт знає хто, чорт знає під якими прапорами ходить, руки підкидають у привітаннях, пропагують речі, від яких волосся дибки стає у наших людей похилого віку. Якби мертві знали — в труні б перекинулися», — сказав Д. Медведєв.
«Тому перш за все потрібно вимагати дотримання чинних правил кримінального закону та їх неухильного застосування і поширення на всіх, хто живе в нашій країні, — підкреслив він. - Тоді ми з такими проблемами в Росії стикатися не будемо ".
Говорячи про відродження фашизму в колишніх радянських республіках, Д. Медведєв зазначив: "Що стосується Естонії, Грузії, Україні — мені це також сумно, дивитись гидко».«Це свідчить про незрілість політичних засад у цих країнах», — вважає президент РФ.
«Але не наша справа їх критикувати. Це справа виборців — формувати власну владу», — сказав Д. Медведєв.
«Якщо влада танцює на кістках людей, які колись захищали їх країну, ми повинні розуміти, яке в нас ставлення буде до цієї влади, і виходячи з цього вибудовувати нашу зовнішню політику», — заявив глава російської держави.
Дмитро зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 14.05.2011, 10:31   # 2
Чорний кіт
Член Ради

Звідки Ви: Лігво ворога
ПП: Москаляку на гиляку!
Дописи: 270
Репутація: 31
Типово

от же ВИРОДОК кацапський!!!
виплодок пекла монгольського патріархату

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко).
Один удар кулаком замінює три години виховної бесіди з москалем. ЕКОНОМТЕ ЧАС І НЕРВИ!!!
Чорний кіт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2011, 21:48   # 3
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Цитата:
Допис від Чорний кіт Переглянути допис
от же ВИРОДОК кацапський!!!
виплодок пекла монгольського патріархату
А ви підтримуєте фашизм?
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2011, 23:41   # 4
Чорний кіт
Член Ради

Звідки Ви: Лігво ворога
ПП: Москаляку на гиляку!
Дописи: 270
Репутація: 31
Типово

Цитата:
А ви підтримуєте фашизм?
ТА БОРОНИ БОЖЕ!
Я Ж НЕ РОСІЯНИН щоб вашого путлера підтримувати у його фашистських речах і діях!!!!

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко).
Один удар кулаком замінює три години виховної бесіди з москалем. ЕКОНОМТЕ ЧАС І НЕРВИ!!!
Чорний кіт зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2011, 16:18   # 5
Ейхман
Користувач

Дописи: 588
Репутація: 46
Типово

Цитата:
Допис від Просто_Я Переглянути допис
А ви підтримуєте фашизм?
---ЙО...
Ейхман зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 16:48   # 6
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв назвав правомірним уживання словосполучення "на Украине". Про це він заявив у ході своєї зустрічі з вченими-істориками.

Говорячи про інтернет-ресурси, історик Вікторія Уколова наголосила на необхідності створення багаторівневої історичної енциклопедії, яка поєднувала б науковий рівень, народний рівень та активне поле форм взаємодії.

"До речі, аналогічні спроби створити таку енциклопедію, наскільки я знаю, уже є на Україні. В Україні, пробачте", - сказала вона.

Мєдвєдєв звернув увагу на слова вченої, однак сказав, що прийменник "на", говорячи про Україну, відповідає нормам російської мови. "На Україну. Це там, у них, "в Україні", а у нас "на Україні" кажуть. Це відповідає нормам російської мови", - сказав глава держави.

Нагадаємо, у жовтні 2007 року тодішній Президент Владімір Путін під час прес-конференції, говорячи про Україну, використав прийменник "в". Тоді низка ЗМІ заявили про те, що Путін особистим прикладом зламав історично сформовану традицію в російській мові.

Однак в указі Президента Росії Дмитра Мєдвєдєва від 5 серпня 2010 року сказано про призначення Михаїла Зурабова послом Росії "на Украине".

Нагадаємо, у грудні Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив, що можна говорити «в Україні» і «на Україні», оскільки обидва варіанти будуть однаково правильні і коректні.
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
медвед

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:29 .