Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Політичне > Ваші статті

В пошуках слова Легіона

Ваші статті

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.08.2012, 17:30   # 1
Avalerion
Користувач

Дописи: 3
Репутація: 0
Post В пошуках слова Легіона

Ось він я, сиджу за своїм кріслом в теплій кімнаті після ранкової прогулянки по парку, а на вулиці ще крапає дощик що малесенькими крапельками які шелестіли по вчорашнім калюжам попередив мене про необхідність негайної евакуації до дому, до мого теплого крісла, до склянки з гарячим чаєм. Напевно якби не дощ то я б ще й досі ходив між дубами і споглядав пташок, але дощ вже залишився за вікном і я вмостившись в своє зручне крісло, присьорбуючи чайок з гарним настроєм відкрив свій ноут і як завжди почав вчитуюся в рядок новин - "Телебаченню загрожують русифікація, звільнення та скорочення виробництва", "Янукович зібрався до школи", "Українські підприємства винні працівникам майже мільярд", "Брат Литвина заперечує свою участь у побитті агітаторів" та ще тисячі таких саме сухих й безглуздих статей. "Бррр", з жахом поморщився я закриваючи стрічку новин та як і кожного іншого разу пообіцяв собі ніколи не дивитися новини, водночас розуміючи що займаюся самообманом. Гарний настрій було ганебно загублено і щоб якось виправити ситуацію і відволіктись на щось стороннє я витяг стару платівку та тихенько ввімкнув музику, заграв Шопен і тепер я вже меланхолічно дивлюся в вікно, але дивні та нав'язливі питання починають штурмувати мою свідомість - "Ну не може такого бути щоб в нашій країні жило 45 мільйонів божевільних людей! Невже і справді ці сюрреалістичні новини це відображення нашого життя, відображення нас самих? І вже навіть немає тих люблять які люблять свою країну, культуру, сім'ю трохи більше ніж самі себе не тому що 'так правильно' і не тому що 'так навчили', а тому що це приємно і набагато легше ніж бути пихатим егоїстом?" Програвач гучно скрипнув, платівка закінчилася і музика різко обірвалася, питання в голові затихли...

Цитата:
Ті, хто достатньо розумні, щоб
не лізти в політику, караються тим, що
ними правлять люди дурніші за них самих.
Платон
Ось таким передсловом я вас вітаю і вважаю що тепер ми з вами майже знайомі, точніше ви знайомі з моїм ранком, але ви ще не знайомі з моїм пошуком, а він почався якраз цього самого ранку, з тих самих питань, адже я ненароком зрозумів що більшість людей і справді мають якісь політичні погляди, розділились між собою і влаштовують бої, а в мене нема свого кутка і нема однодумців, точніше я їх ніколи не чув. Тому питаю - чи є серед вас хтось чиї політичні погляди не представлені в Україні, чи бажаєте ви подискутувати щодо нової течії в політиці?

Востаннє редагував Avalerion: 29.08.2012 о 06:05 .
Avalerion зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 29.08.2012, 11:22   # 2
Profesor
Супермодератор

Звідки Ви: Луцьк
ПП: Гетьманат
Дописи: 559
Репутація: 28
Типово

Народ є тим, чим представляє його влада. Нормальність людини визначається більшістю.
Старий 29.08.2012, 19:20   # 3
Avalerion
Користувач

Типово

Для мене дуже приємно що є люди зацікавлені в діалозі!

Я здебільшого вважаю що людина сама визначає своє місце в соціумі та своє відношення до інших, тому казати про уявлення аморфної влади чи некомутованої більшості не має в нашому питанні жодного сенсу.

Мене більш цікавить питання побудови та обговорення моделі політичної системи країни загалом, так сказати невеличка "гра" або "проект" по побудові абстрактної системи керування державою. Наприклад обговорення деякої ідеології що ще не представлена в українському політикумі. Когось це цікавить?
Старий 02.09.2012, 21:43   # 4
Просто_Я
Користувач

Звідки Ви: Ненька Україна
ПП: Ще не визначився...
Дописи: 324
Репутація: 20
Типово

Людина може визначати, але повірте нікому це не цікаво, доки вона не дає щось матеріальне. Економіка править світом, ну й ще, звісно, фінанси.

Мені чим далі, тим більше здається що ніяких ідеологій не існує - це замилювання очей. Світом править купка людей. До того ж, будь-яка ідеологія хороша, просто у жодній країні світу жодна ідеологія не працює. Працюють гроші.
Просто_Я зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.09.2012, 18:21   # 5
Oles Vahnij
Користувач

Дописи: 270
Репутація: 42
Типово

Пропонуєте говорити про високі матерії не вирішивши проблем побуту. Так далеко не заїдемо. Можливо тому ніхто й не відгукується на пропозицію подискутувати
Oles Vahnij зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.09.2012, 22:30   # 6
Avalerion
Користувач

Exclamation

Цитата:
Допис від Просто_Я Переглянути допис
Мені чим далі, тим більше здається що ніяких ідеологій не існує - це замилювання очей. Світом править купка людей. До того ж, будь-яка ідеологія хороша, просто у жодній країні світу жодна ідеологія не працює. Працюють гроші.
Мені чим далі, тим більше здається що ніяких правителів не існує - це замилювання очей. Світом править хаос. Мета мого життя це впорядкування хаосу, як музика що народжуєтеся з окремих гармоній виділених з хаосу білого шуму, так і суспільство починається з абстрагування. Я той хто шукає і той хто знаходить, для мене гроші це лише засіб, а не робоча сила, вони не працюють!

Цитата:
Допис від Oles Vahnij Переглянути допис
Пропонуєте говорити про високі матерії не вирішивши проблем побуту. Так далеко не заїдемо. Можливо тому ніхто й не відгукується на пропозицію подискутувати
Так я пропоную говорити про те що фундамент от от паде коли всіх окрім мене хвилює як власні тріщинки в стінці замазати. Хтось бачить подію, а хтось динаміку події що складається з прецеденту та розв'язки, кожному своє.

Ідеологія це не висока матерія, а основний збір директив за якими складається загальна логіка системи, наприклад от вам проста ідеологія -

1. Всі люди вільні.
2. Воля одної людини закінчується там де починається воля іншої людини.

Ідеалізована, навіть трохи філософська, але в ці два пункти можна вкласти все означення демократії.

Що для вас найважливіше, гроші? слово? воля? хліб? сім'я? соціум? самореалізація? людство? Це все лише мета і її треба визначити, тоді для її досягнення треба створити план реалізації яким і є ідеологія,тому я вам не новий комунізм вигадувати пропоную, а план реалізації мети бо вірю що насправді мета у нас одна, просто ми цього ще не розуміємо.

Давайте задамо іншу модель спілкування, я закидую свою тезу, а ви судіть -

Теза 1. Держава має складатися тільки з трьох окремих гілок влади - законодавча, виконавча, судова і кожна з них повинна обиратися напряму народом .

Питання що виникають - чи потрібен в такій системі Президент? За якою моделлю будуються гілки влади? Яка система виборів?

Тільки не кажіть мені що ви ніколи не замислювались про те як могла би виглядати держава якщо... і замість того постійно думаєте про матеріальну тарілку картоплі, я тоді навіть не знаю куди потрапив.

Востаннє редагував Avalerion: 06.09.2012 о 22:46 .
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:51 .