Спільнота

ЧаПи

Календар

Назад   Чорна Рада-національний форум політичних дискусій > Політичне > Ваші статті

Паразити в Україні

Ваші статті

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.03.2013, 10:26   # 1
Shiver2005
помаранчевий

Звідки Ви: Ужгород, Київ
Дописи: 100.214
Репутація: 52
Типово Паразити в Україні

Українці перелякані слов'янською погодою!

Відтоді, як на світі з'явились перші великі мануфактури - Україна не знала спокою. Буржуазні паразити з центральної Європи наполегливо змінювали клімат на нашій планеті. Однією з перших жертв стихії став Тарас Григорович Шевченко - народився чорним. Якби ми не знали, що він український письменник, то мабуть думали б, що то онук Ахмадінеджада приїхав до нас з подарунками.

Далі більше: за останні 200 років схід України перетворився на збіговисько чорноти. Люди ставали засмаглі, очі карі та чорні, носи виростали великі-великі і ми вже хотіли відправляти їх у газові камери... аж раптом в Україні почали були відкривати перші зоопарки.

Згодом, дійшла черга і до центральної України - карі очі блимали то тут-то там. Ці карі очі не хотіли нічого знати ані про сніг, ані про зиму. Вони хотіли їсти банани і нічого не знати.

Знаю з власного досвіду: ці очі не європейські. Їхав був в ЄС у метро, у Московії: дивляться на мене ці карі очі, ця чорна кров, знаю звідки підробні українці паразити живуть.

А цього року криза в країнах паразитах поглиблюється, отже і зміна клімату вщухає. В Україну прийшла нормальна слов'янська погода. Сніг, як і ходиться йому розтане наприкінці травня, влітку температура очікується не більша за 25 градусів тепла.

Чорнороті та кароокі бунтують: як то так! Це ж весна, маєш бути спека, все тане, нема чим поїти худобу! Як та азійська приказка: караван верблюдів іде, а собака лає...

Ми - щирі українці, патріоти своєї держави радіємо з нормальної весняної погоди! Інші - паразити хай перебісяться. Але так багато втрачено - вже багато українців повтікало від спеки на українські етнічні землі у складі РФ. Їх не лякає навіть українофобія, вони фізично не можуть жити там, де карі очі, чорні брови та африканські температури!

Слава Україні! Нам - блакитнооким та світловолосим слава! (Тягнибакса на гіляку).
Shiver2005 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Sponsored Links
Старий 25.03.2013, 10:26   # 2
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Румуно-жидам присвячується

На написання цієї нотатки мене надихнуло скиглення совків. Ні, не тих совків, які ходять з червоними прапорами і моляться Леніну - Сталіну, а тих, хто ходить з червоно-червоними прапорами та моляться Бандері-Шухевичу.

Совок – це не свідома потвора. Слово «свідомі» спаплюжили дерьмократори зі своєю колонізацію, професори за чужі гранди і т.п.

Вся ця історія з "українським націоналізмом" в Україні видається абсурдом і не вартує нічого, бо не є націоналізмом, а тим паче українським націоналізмом. Спробуємо розглянути це.

Здавалось, що може бути спільного в етнічного молдавана Степана Бандери та жидівсько-польського хлопчика Романа Шухевича? Молдавани та жиди... нічого не нагадує! Атож, махінатори, жуліки, пройдисвіти.

Націоналізм спирається на любові до Батьківщини та вмінням боронити Батьківщину ризикуючи своїм життям. Водночас жодне життя не вартує аби боронити Батьківщину.

Оскільки молдовської нації не існує, а була вона утворена шляхом від'єднання частини України, то наперед будемо називати Бандеру – румуном, зрештою з цим згодні й самі румуни.

Власне, що Бандера, що Шухевич були не українцями, себто не мали жодного права виступати у ролі захисників Української несформованої держави, пізніше історики фальсифікатори штибу В’ятровича розповідатимуть про те, що в УПА воювало чимало жидів. Цілком вірно. Тільки ось на Галичині поняття жид, українець, лях є синонімами, оскільки протягом багатьох століть все це було в одному котлі. Туди ж варто додати вірменів та татарів, які зустрічаються часто-густо в літописах Галичини до 20-го століття, як великі діаспори. Безумовно, яка-небудь діаспора заявляла про свої певні права і на них дивились, як несповна розуму, яка ж то діаспора, коли усі з усіма змішались?

Саме на цьому і грали ці обидва: Бандера та Шухевич. Народжені та вирощені вірою диявола: греко-католики, вони не воліли переходити, як і більшість мешканців Галичини назад – до старих обрядів хай хоч як то назвати: чи православ’ям чи українською вірою. У той час, коли примусу до Унії вже не було. Вони продовжували нахабно брехати, що є українцями. За етнічним складом, сповідуванням чужої католицької релігії вони вже не були українцями. Слід особливо відзначити, яку величезну роль відігравала церква у житті неосвічених селюків. Саме такими були галичани, у той час, коли всередині 19-го століття Жуль-Верн пише свої романи і навіть тоді європейській громаді вже зрозуміло, що ніякого бога нема і церква існує, як музейний інститут… Галичина лишається простором Азії: релігійні фанатики, зрештою, як і Польща. А невігластво завше супроводжує бідність та хвороби.

Однак, давайте ближче до часів Гітлера. В своїх нотатках Бандера слушно зауважує: «Те що у Німеччині зветься націонал-соціалізмом, в інших країнах нацизмом, ми називаємо націоналізмом». Нації належить визначна роль… ми вже чули цю білі берду і маєте змогу послухати «Вконтакте» румунський голосок нашого героя. Важливе тут те, як Бандера розуміє керування процесами, ось ця цитата, та ще й «Наша влада повинна бути страшною» трішечки не підходить під поняття українського націоналізму.

Звідки розуміння політики у чуркобіса, сина муфтія католицького? Не має! Зганьбив націю? Зганьбив!

Про Романа Шухевича взагалі особлива тема. Жидо-лях, пішов проти своїх – ляхів. Захопився всією цією… ну і закінчив, як зрадник польського народу.

Якщо УПА боролась би за визволення усіх народів, як наказано в їхній присязі, то по-перше, вони б мали бути інтернаціоналістами і що якнайширше підходить під поняття миру, по-друге, їм би не потрібно було ОУН.

Можна по-різному оцінювати діяльність УПА, наводити приклади про рятування коней, бабці, два гуся-три козла. Незаперечним є наступне: ОУН-УПА співпрацювало з німцями та одержувало від них спорядження та кошти, (суперечить ідеології націоналізму) ОУН-УПА очолювали етнічні цигано-жиди, ОУН-УПА не представляло інтересів українського народу, тому що вони самі не були українцями, тому що не було проведено громадського опитування і нарешті не йдеться про справедливість, оскільки жоден народ не домінував на Галичині. Нехай напівнімці (ляхи) не тішать себе у цьому плані.

То кому молитись на прапор УПА?! Очевидно тим, хто хоче бути в омані. У нас є свої герої: українці за національністю, українці за вірою, українці за землею – це герої Холодного Яру. Коли Петлюра продавав Західну Україну – він розумів: треба продати швидше, доки дісталось. Я лише зауважу щодо Галичини: 70-80 роки 20-го століття, доживають свій вік старі бабці на лавках у подвір’ях Галичини… спілкуються вони польською мовою… (ще СРСР!)

Як бачимо регіон ну «дуже український».

Я пишаюсь своєю країною, я знаю її героїв, я знаю, що Україна – єдино національна держава, я знаю що туркам, які нині звуться «кримські татари» не місце у Криму, бо Крим відкрили ще стародавні гетьмани. Я знаю, що Росія відібрала у нас землі, які треба повернути. Я знаю що є справжні герої, які не потребують носіння хустин, бо вони робили велику справу і народ пам’ятає про це.

Мені не треба земель Австро-Угорщини, Польщі. Мені не треба чужої віри для українців, яка згодом буде як своя. Чужого не треба. Ми козацького роду, я - козак, а не румуно-жид.
Старий 26.10.2013, 12:54   # 3
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Дві зради

Напередодні угоди про асоціацію з ЄС пригадуються події 2004-го та 2009-го років. У першому випадку український народ зробив вибір на користь Ющенка, у другому – Януковича!

Проте, залишається ще одна постать тих часів - Юлія Тимошенко. Останні торгівельні війни з Росією розставляють усі крапки над і. Тоді, підписуючи кабальні газові контракти ми обманювали себе, мовляв за цю ціну ми вже точно зможемо купити собі незалежність від Росії. Ми готові були зробити будь-що аби вона стала президентом.

Насправді, все було набагато гірше. Чи не готові ми були піти на все заради нашої прем’єрки?! Із часом, розумієш, що Тимошенко зрадила Україну. Мабуть, якби не ці останні тижні російсько-українського протистояння – нам було б ніколи не зрозуміти цих зухвальств історії.

Видавалось, із 2004-го року Росія остаточно заспокоїлась і вже не так агресивно просувала своїх адептів до України. Видавалось, що можна будувати добросусідські відносини, бо Росія з часом прибере свою пиху й почне нарешті поводити себе по-дорослому. Але не сталося, як гадалося.

План із газом, придуманий Тимошенко-Путіним був лише однією ланкою з приєднання України до «російського світу». Адже, в першу чергу Україна повинна була зазнати економічної поразки в газовому секторі (стратегічному для неї напрямку в відносинах із РФ- прим. автора). А Тимошенко, як майбутній президент повинна була забезпечити наступні кроки зі встановлення російського протекторату. Хто ще у 2009-му, напередодні виборів міг подумати, що на Тимошенко чекає така участь у в’язниці.

Безумовно, Ющенко не міг протистояти клану Тимошенко-Путін та водночас Янукович-Ахмєтов. І ось тут він і зробив те, що ми називаємо його зрадою – зробив вибір на користь своїх – Януковича та Ахмєтова. Тільки так був шанс вберегти Україну від економічного жаху та територіального розділу. Ющенко розумів, що Ахмєтов бізнесмен і ніколи не віддасть свій бізнес Росії, тим паче, Росія ніколи б не грала собі в мінус. Ми того не розуміли! Перед Ахмєтовим та Януковичем постало важке завдання – не загубити Україну в Росії й не дати знищити себе. Із часом, ці обидва стали набагато тверезіше ставитись до Росії та виправляти свої огріхи в зовнішній політиці. Вони збагнули, що варто якнайдалі триматись від тайожного союзу.

Ми щиро вважали, що Тимошенко є українським політиком. У нас була нестача інформації, ми були жертвою мас-медіа, Тимошенко та Кремль володіли потужними ресурсами впливу…

Отже, це історія двох зрад. Перша історія – колишнього президента, котрий пішов на змову зі своїми українськими опонентами, друга – української прем’єрки, яка заради грошей та свого політичного зиску пішла на унію з московитами. Тим не менше – вони є зрадники і Ющенко і Тимошенко. Лише різна барва зрадництва рятує їх від забуття на загальному тлі історії.

Хто є правий у цій історії – вирішувати вам. Одне є неодмінне – Україна рухається в бік ЄС завдяки зовнішній загрозі. Відлуння 2004-го досі актуальне.

Вся надія на листопад. Листопад змінить усе.
Старий 26.10.2013, 12:55   # 4
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Навіщо «Українська правда» та «опозиціонери» нацькували "RA" на УК?

Скандально відомий журналістський проект про джинсу в Україні під назвою «Українська кривда» сьогодні було зламано.
На головній сторінці повідомляється, що це було зроблене організацією „Russian Anonymous”.

На офіційному акаунті цієї організації в facebook жодним чином не згадується про цю подію.
Цікаво наступне: останні два тижні усю увагу продажної журналістської спільноти, куди входять і євро інтегратори й прихильники тайожного союзу, різні дрібні джинсовики, аферисти та грантоїди - було прикуто до сайту «Українська кривда», адже невідомо хто викладав туди інформацію про регіоналівську та опозиційну джинсу. Це наносило неабиякий удар по всій спільноті мурахів і вони жваво занервували.

У нашій країні плювання в обидва табори вигідне… вірно – лише Медведчуку! Саме він зацікавлений у розбраті ПР та БЮТ, котрі нарешті, схоже знайшли поміж собою спільну мову та дружньо ухвалюють у ВР євроінтеграційні закони. На цю користь свідчить також одна стаття на «УК» в якій вказано, що статтю Медведчука про «Євроінтеграційні прагнення України» без зайвого клопоту знайшли у бібліотеці Шевченка. У той час, коли Мустафа Найем стверджував, що цієї статті в вільному доступі немає, ось ця стаття з «УП»: http://www.pravda.com.ua/articles/2013/08/21/6996431/

Не довго думаючи журналісти «УК» надіслали дану інформацію з фотографіями статті безпосередньо до Мустафи, але той відповів лише мовчанкою.

Безумовно, «УП» також не зацікавлена в існуванні «УК», оскільки остання викриває усі фальшування першої. Приміром, про зняття статей за гроші з «УП», як у випадку з олігархом Новінським так і створення новин з блоґів політологів тощо. Все те, про що ми здогадувались, але несміливо мовили.

Зрештою і я особисто підозрював, що тут не все гаразд. І справа тут не лише в словах Мустафи Найема про його «чорну зарплату» на 20 тис. грн в якій він сміливо зізнався (а якщо копнути глибше?), а й у тому, що коли я бачу Мустафу та Сергія Лещенка разом на акціях «Стоп цензурі», де вони спілкувались, як друзі.

Згодом, точніше за декілька місяців бачу заголовки піару Мустафи на «УП». Ну Мустафа є одним з кореспондентів «УП», йому можна, але це вже виглядало верхівкою нахабства.

«Українська кривда» повідомляла, що мінімальна ціна за примітивну статейку – 250 євро, за інтерв’ю – 500 євро, інтерв’ю з політиком – 1000 євро. Зняти статтю з «УП» буцімто коштує від 250 євро. Як це зробили з олігархом Новінським. Охоче вірю! У ВР самі лише мільйонери. Чому ні?

Я не хочу лізти в біографію Мустафи Найема, знаю лише, що на свою журналістську зарплату він придбав собі квартиру у Києві. Мабуть 200 років працював. Як взагалі на легальні доходи журналіст може купити собі не лише квартиру, а й машину?

Затим, якось так «несподівано» Сергій Лещенко став лауреатом премії «Вільна преса східної Європи-2013». Загальний грошовий фонд цієї премії становить 70 тис. євро. (І повідомляють про це читачам з «УП» - їм особливо важливо знати цю новину, так наче Лещенко сам не в змозі це написати в своєму блозі на «УП» - прим. автора)

Мене в цьому всьому цікавить одне: звідки гроші на автівки, квартири, нові айфони та дорогий одяг?

Ах так… пасія Сергія Лещенка є відомою особою в уже писаному мною русі «Стоп цензурі».

Випливає, що всі вони варяться в одному котлі. Я не є журналіст, не мені це все розслідувати й витрачати власний час на це. Просто цікаві «співпадіння». Повірити в які може лише мрійник або казкар.

І тут підходимо до головного, до редакції «УК» неодноразово надсилались звернення з питаннями: хто фінансує проект, хто є в редакції, тощо? «УК» навіть відповіла «Телекритиці», що правда остання чомусь піддала цензурі відповідь «УК». Що є дивним для демократичного видання, котре, до того ж годується з фонду «Відродження».

«УК» наїла мозолі всім і від неї треба було терміново позбавитись. Яким чином? Щоб не привертати до себе уваги. Звалити це… на Russian Anonymous! Не дуже геніально, зате дієво. Політики як правило не вельми розуміються на тонкощах веб-майстрування і либонь не обізнані, що сторінку можна відновити з бекапу за кілька хвилин. Чим «УК» неодмінно й скористається.

Отже, що ми маємо? Брудні гроші журналістів, їхні сумнівні зв’язки, джинсу та замовлення. І боротьбу, як за Марксом: боротьба сфер впливу та ринків збуту. Впливу інформації та відповідно продажу цієї інформації. Капіталізм без демократії. Звичайно, з Осло не видно усіх «прагнень» українських журналістів. Але ще з дитинства мені відомо: все таємне рано чи пізно стає знаним.
Старий 26.10.2013, 12:56   # 5
Shiver2005
помаранчевий

Типово

«Українська правда» - читачам: «Ми не публікуємо “джинсу” »

Після викривальних публікацій «УК» - («Української кривди» - прим. автора) стосовно «Української правди» остання таки вирішила відповісти.

Що цікаво, автором матеріалу є така собі особа – Українська правда, з чого не зрозуміло чия саме це позиція. Із текстом відповіді можна ознайомитись тут:

http://www.pravda.com.ua/articles/2013/09/11/6997719/

Варто згадати один цікавий факт – повний ігнор «УП» серйозної розмови на тему «УК» аж до викривальних матеріалів у джинсі.

Олена Притула (головний редактор та власник «УП» - прим. автора) в перші дні існування «Української кривди» дала свої оцінки про нове видання. Зокрема, вона зазначає у своєму facebook (обережно – російська мова! – прим. автора):

«Нам не привыкать», «значит нас боятся», «не думаю что Фирташ – скорее Медведчук», «не стоит обращать внимание», «мы выше этого»…

(Нам не звикати, значить нас бояться. Не думаю, що Фірташ, скоріше за все Медведчук. Не варто звертати увагу, ми вищі за оце).

Отже, як ми бачимо, пані Олена не вбачає жодної загрози в існуванні своїх викривальників, тоді ще думаючи, що вони просто не мають потрібної інформації аби очорнити їхню агенцію на всі 100 відсотків.

Однак, відтоді, як почали з’являтись перші матеріали про джинсу на сайті «Української правди», а згодом і злам самої сторінки - жваво заверещали наввипередки видатні грантоїди на кшталт Вахтанґа Кіпіані, котрий у своєму facebook зазначив, що «УК» - “друкувала всяке [***][***][***][***][***]”. Яке саме «[***][***][***][***][***]» гранітоїд пояснити не зміг, хоча є редактором «Історичної правди», тому міг би пояснити свою точку зору в розгорнутому вигляді й не лише в facebook, а принаймні в своєму блозі на «УП». То було б набагато логічніше та серйозніше. (із логікою та серйозністю в Кіпіані значні проблеми, позаяк показ його «Історичної правди» цікавить лише мешканців Львівщини на сумнозвісному джинсовому каналі «ZIK». – прим автора).

У чергу за ним, у блоґах на Кореспондент.нет відписався такий собі Юрій Луканов. Людина, на якому печатки вже ставити нікуди, тому на ньому навіть не будемо зупинятись. Суть його повідомлення зводилась до того, мовляв, зараз невідомо хто очорнює українських журналістів і втілює думку, що абсолютно всі українські журналісти є продажні! (іще така велика таємниця – прим. автора).

Уся перелічена вище команда грантоїдів із великим апетитом і написала публікацію на «Українській правді» під назвою “Офіційно”, авторство якої належить буцімто – Українська правда. Це вже навіть не журналістські стандарти – це стиль життя, обманювати свого читача.

Читачеві пропонується повірити в те, що «УП» не публікує джинсу. Нас наче вмовляють: ну повірте нам, будь ласочка, ми ж такі хороші! Не засмучують добродіїв навіть скріни листування редакторів на журналістів. Логіка є звичайною: відкидаємо всі звинувачення та прагнемо своєї версії. Рівень дитячого садочку – ми цього не робили, ні – це не правда! Либонь твердження, що на безриб’ї й рак риба віднині є засадами журналістики на «УП».

Особисто я вважаю, що «УП» не здатна надати доказів своєї не джинси. Приміром, викласти матеріали з внутрішньої документації, внутрішнього листування з-поміж редакторів тощо. Загалом, інформації, котра не є за законом комерційною таємницею. То б було своєрідною логічною відповіддю до «Української Кривди». Проте, чомусь колектив «Української правди» не надав жодних доказів своєї порядності.

Натомість, можна припустити, що саме зараз «УП» знищує свою чорну бухгалтерію та матеріали листування з джинсозамовниками. Браком часу й можна виправдати таке недолуге виправдання газети.

За що боролись, на те й напоролись або те що їхало, то й здибало.
Старий 26.10.2013, 12:57   # 6
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Як "Економічна правда" увійшла в Яценюка

Те що з Яценюка економіст, як з баби танк – це зрозуміло, але щоб так нахабно світитись – то мабуть рідко хто додумається.

Днями Арсеній Петрович Яценюк відвідав книжний ярмарок у Львові, де він люб’язно брав автографи та безкоштовно роздавав свою книжку – «Банківська таємниця часів Помаранчевої Революції».

Я б не звернув на цю подію жодної уваги, якби не Олег Медвєдєв у своєму блозі на «УП», сьогодні вирішив відбілювати «хорошого» Яценюка від «поганих журналістів», які «неправильно» висвітлювали дозвілля пана Яценюка.

Зі статтею обурення та повчання, а також переліком всіх справ Яценюка можна ознайомитись тут:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/m.../5238686c70e98

І все виглядало незаймано, доки я вирішив поцікавитись, що ж то за така книжечка. Невже Яценюк не лише вміє читати, але й писати розумні тексти?

Надибав посилання на книжку: http://lev.klioba.com/Bankivska_Taemnycya.pdf

Необізнані з сучасним політикумом люди або просто далекі не помітять нічого підозрілого. Проте, не у моєму випадку. В літературних редакторах значиться Сергій Лямець. Головний редактор… «Економічної правди»! Оце так-так. Це той самий «професіонал», що на його сторінках з’являються повідомлення про зміну курсу гривні через ринок. Невідомо панам, що курс визначає Нацбанк.

Зрозуміло, що Лямець – пішак, хто ховається за ним ще треба віднайти. Мушу віддати належне панові Борису Кушніруку, котрий перший поглузував з горе-фахівців ось тут: http://blogs.pravda.com.ua/authors/k...5235fe4f84721/

Редакція «Української правди» довго не чекала і захищаючи головного редактора «ЕП» недовго думаючи вирішила насрати на Бориса купу неаргументованого лайна, зокрема, власниця та головний редактор «УП» звернулася до Кушнірука наступними словами:

"И последнее – если вы, читая УП постоянно, до сих пор считаете, что мы играем на руку России и выступаем за Таможенный Союз, то лично я бы не рекомендовала использовать вас как ЭКСПЕРТА.

Я не доверяю вашим экспертным выводам. И точно не стала бы тратить деньги на ваши исследования".

("І останнє - якщо ви, читаючи УП постійно, досі вважаєте, що ми граємо на руку Росії і виступаємо за Митний Союз, то особисто я б не рекомендувала використовувати вас як ЕКСПЕРТА.

Я не довіряю вашим експертними висновкам. І точно не стала б витрачати гроші на ваші дослідження ".)

А хто така пані Притула, щоб давати фахову та емоційну оцінку економістові Кушніруку? Окрім того, що поміченою була на стажуваннях у США, коханкою Ґонґадзе, котрий як на мене вчинив акт державної зради/

Продовження читайте у статті:

«Лікбез з відмивання грошей по-опозиційному»
Старий 26.10.2013, 12:58   # 7
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Лікбез з відмивання грошей по-опозиційному

А хто така пані Притула, щоб давати фахову та емоційну оцінку економістові Кушніруку? Окрім того, що поміченою була на стажуваннях у США, коханкою Ґонґадзе!

Котрий як на мене вчинив акт державної зради, адже:

http://www.radiosvoboda.org/content/.../24888634.html

Тому що на той момент він був головним редактором «УП», а пані Притула – його заступницею. Їм усім місце в одній клітці. Але мова не про те.

З яким зухвальством продажні журналюги з об’єднання «Правда» кидаються на своїх викривальників. Все життя прожити на іноземних грантах і бути викрити – не позаздриш, адже доведеться бомбувати.

Система розкрадання грошей виглядає у спрощеному вигляді таким чином:

Хочу підкреслити - я не проти іноземних грантів, я є проти таємних грантів. По суті - проти хабарів з боку іншої держави. Як не пригадати події 2004-го року, коли США було нашим стратегічним партнером.

Відносини наших опозиціонерів із іншими країнами повинні бути прозорими, бо хто зна, серед них може бути чимало міністрів і навіть президент. То чим буде розплачувати наша країна за такі послуги? Своїми громадянами та ресурсами звісна річ.
Старий 26.10.2013, 12:59   # 8
Shiver2005
помаранчевий

Типово

Чому банять усіх незгодних на УП?

Гранторасти забанили мене на українській правді!

Після моїх викривальних статей про щирого «українця» Наєма, Лещенка та Притулу їхнє видання підступно заблокувало мене на УП. У найкращому дусі демократії. У тоталітарних суспільствах забанили б мого провайдера. Проте, для мене різниці немає.

Гранторасти вкрай «припухли», їхні роздуті щоки від американських харчів потерпають від нахабності.

Брудна наволоч постить статті з «Текстів» про користь, коли Україна укладе асоціацію ЄС не згадуючи ГМО, гомошлюби, ЖКГ мінімум за 600 євро щомісяця та інші прикраси вже арабського «європейського» світу. Центральна Європа наразі нагадує клітку з мавпами. Корінному жидові Лещенку, арабові Найєму та московитці – Притулі дуже вигідно працювати на шкоду Україні. Вас не дивує, чого це новинний склад цього інтернет- «ресурсу» очолюють люди, чия національність не є українською? Якийсь дивний збіг «обставин»…

До того ж, Сергій Лещенко настільки скурвився, що постить відверто антинаціональні пости:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...525efb9cb6bc9/

Тут чітко простежується національна неприязнь. Пояснюється вона наступним чином:

https://www.facebook.com/permalink.p...00001820318050

Оригінал жид Лещенко обережно видалив, але він є у ґуґлі, цитата:

«Оскільки "Свобода" вважає нормальним слово "жид", посилаючись на традиції, то за аналогією у нормальний вжиток вони мають ввести і слово "хохол". Тим більше можна знайти чимало українців, які не вважають це слово образливим. Тільки, починаючи цю дискусію, не слід забувати, що закінчиться вона тим, що назва партії віднині має звучати як "Всехохляцьке об"єднання Свобода"." кого як не жида це може хвилювати?!»

За ним підтягнувся і його друг Вахтанґ Кіпіані, відомий тим, що своїх дітей вдягав водночас в одяг українців та грузинів, зневажаючи європейське походження українців. Це неподобство можна спостерігати в його фейсбуці. Його репліка така:

Він порівнює історичну назву жидів з «малоросами» - казками імперської Московії. Хоча сам веде історичну «правду» на львівському каналі „ZIK” (Хайль?)

А цю статтю можна б було скоротити до одного речення – «Я не задоволений»:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...5254351ab3906/

Ну годі про гранторастів. Чого ж я такого поганого написав? Так, в одному з коментарів на УП про те, що «журналісти» протестують, я правдиво зауважив: «Які ж це журналісти? Це гранторасти!».

Це моя позиція, як громадянина. За неї я зазнав бану від сіонського видання. Насправді, колись це мало статись. Я багато читав про те, що людей банять на УП. Однак, не очікував, що це станеться так швидко. Мене забанили на історичній правді за викриття злочинів: УПА, Армії Крайової та інших покидьків, які брали до рук зброю. Проте УП – видання більш ширше і більш відвідуване.

Українська «правда» дуже поспішає – неборакам треба встигнути з’їсти американські гранти та швидко відзвітувати.

Ну що ж, побажаємо їм якнайскоріше того, чого вони бажають – якомога скоріше накрасти грошей. І звісно, бути покараними за це.
Відповідь

Закладки

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:21 .